Prikaz 1–12 od 304 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
ASUS
ASUS ExpertCenter P500 SFF P500SV-07240H0040 Core 7 240H/16GB/SSD 512GB/UHD/Brez OS/3Y
Na stanju
2,923.54KM Sa PDV-om
SKU:
127797
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Intel Core 7 |
| Broj stranica za ispis | -240H 2.5 GHz (24MB Cache, up to 5.2 GHz, 10 Cores, 16 Threads) |
| Komplet | Intel Core 7 |
| Brzina čitanja | Bez OS-a |
| Dimenzije | 16 GB |
| Garancija | 512 GB |
Laptop ASUS Zenbook S 14 UX5406AA-SU272X u9/32G/1T
Na stanju
6,065.24KM Sa PDV-om
SKU:
127752
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | OLED WQXGA+(WQ+) 2880*1800 16:10 Bend+500nits(HDR 1100nits) Glare DCI-P3:100%, 120Hz |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 9 |
| Komplet | OLED WQXGA+(WQ+) 2880*1800 16:10 Bend+500nits(HDR 1100nits) Glare DCI-P3:100%, 120Hz |
| Brzina čitanja | Processor 386H 2.1 GHz (18MB Cache, up to 4.9 GHz, 16 cores, 16 Threads) Intel® NPU up to 50TOPS |
| Dimenzije | Windows 11 Pro |
| Garancija | LPDDR5X 32GB ( 32GB LPDDR5X on board ) |
Računar ASUS AIO P440VAK-WB53C1 i5-13420H/16GB/s517
Na stanju
2,196.56KM Sa PDV-om
SKU:
127662
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | FHD (1920 x 1080) 16:9, 250nits, 100Hz, Non-touch screen, HAS stand with VESA supported. |
| Broj stranica za ispis | Intel Core i5 |
| Komplet | FHD (1920 x 1080) 16:9, 250nits, 100Hz, Non-touch screen, HAS stand with VESA supported. |
| Brzina čitanja | -13420H Processor 2.1 GHz (12MB Cache, up to 4.6 GHz, 8 cores, 12 Threads) |
| Dimenzije | Bez OS-a |
| Garancija | DDR5 SO-DIMM, 2x DDR5 SO-DIMM slot |
Miš ASUS WT425, bežični, Crno-sivi
Na stanju
40.38KM Sa PDV-om
SKU:
127289
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 DPI do 1600 DPI |
| Garancija | bijeli |
Miš ASUS WT425, bežični, Srebreni
Na stanju
40.38KM Sa PDV-om
SKU:
127288
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 DPI do 1600 DPI |
| Garancija | bijeli |
Docking ASUS DC510 TBT5 DOCK/EU
Na stanju
1,042.74KM Sa PDV-om
SKU:
127287
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 3 x Downstream port for computer side (USB 3.0 Type A receptacle), |
| Broj stranica za ispis | 1 x Upstream port for computer side (TYPE C receptacle), 1 x Downstream port for computer side (Type C receptacle), |
| Komplet | 3 x Downstream port for computer side (USB 3.0 Type A receptacle), |
| Brzina čitanja | 1 x MIC in port, 1 x Audio out port, 3 x USB 3.0 port up to 10Gbps, 1 x USB 3.0 Charging port, 1 x Smart card reader, |
| Dimenzije | 1 x VGA port, 1 x Standard HDMI port2.0, 1 x 10/100/1000M LAN port, 1 x DC-in jack, 1x Thunderbolt 3.0,2 x Display 1.4 |
| Garancija | 99mmx161.5mmx40.6mm |
Docking ASUS DC500 TRIPLE 4K TBT4 DOCK/EU
Na stanju
833.90KM Sa PDV-om
SKU:
127286
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 3 x Downstream port for computer side (USB 3.0 Type A receptacle), |
| Broj stranica za ispis | 1 x Upstream port for computer side (TYPE C receptacle), 1 x Downstream port for computer side (Type C receptacle), |
| Komplet | 3 x Downstream port for computer side (USB 3.0 Type A receptacle), |
| Brzina čitanja | 1 x MIC in port, 1 x Audio out port, 3 x USB 3.0 port up to 10Gbps, 1 x USB 3.0 Charging port, 1 x Smart card reader, |
| Dimenzije | 1 x VGA port, 1 x Standard HDMI port2.0, 1 x 10/100/1000M LAN port, 1 x DC-in jack, 1x Thunderbolt 3.0,2 x Display 1.4 |
| Garancija | 99mmx161.5mmx40.6mm |
Docking ASUS DC301 3 DISPLAY USB-C DOCK/EU
Na stanju
550.46KM Sa PDV-om
SKU:
127285
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 3 x Downstream port for computer side (USB 3.0 Type A receptacle), |
| Broj stranica za ispis | 1 x Upstream port for computer side (TYPE C receptacle), 1 x Downstream port for computer side (Type C receptacle), |
| Komplet | 3 x Downstream port for computer side (USB 3.0 Type A receptacle), |
| Brzina čitanja | 1 x MIC in port, 1 x Audio out port, 3 x USB 3.0 port up to 10Gbps, 1 x USB 3.0 Charging port, 1 x Smart card reader, |
| Dimenzije | 1 x VGA port, 1 x Standard HDMI port2.0, 1 x 10/100/1000M LAN port, 1 x DC-in jack, 1x Thunderbolt 3.0,2 x Display 1.4 |
| Garancija | 99mmx161.5mmx40.6mm |
Miš ASUS WT425, bežični, Sivi
Na stanju
40.38KM Sa PDV-om
SKU:
127284
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 DPI do 1600 DPI |
| Garancija | bijeli |
Docking ASUS DC300 3 DISPLAY USB-C DOCK/EU
Na stanju
505.71KM Sa PDV-om
SKU:
127283
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 3 x Downstream port for computer side (USB 3.0 Type A receptacle), |
| Broj stranica za ispis | 1 x Upstream port for computer side (TYPE C receptacle), 1 x Downstream port for computer side (Type C receptacle), |
| Komplet | 3 x Downstream port for computer side (USB 3.0 Type A receptacle), |
| Brzina čitanja | 1 x MIC in port, 1 x Audio out port, 3 x USB 3.0 port up to 10Gbps, 1 x USB 3.0 Charging port, 1 x Smart card reader, |
| Dimenzije | 1 x VGA port, 1 x Standard HDMI port2.0, 1 x 10/100/1000M LAN port, 1 x DC-in jack, 1x Thunderbolt 3.0,2 x Display 1.4 |
| Garancija | 99mmx161.5mmx40.6mm |
Docking ASUS DC310 USB-C STAND DOCK/EU
Na stanju
416.21KM Sa PDV-om
SKU:
127282
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 3 x Downstream port for computer side (USB 3.0 Type A receptacle), |
| Broj stranica za ispis | 1 x Upstream port for computer side (TYPE C receptacle), 1 x Downstream port for computer side (Type C receptacle), |
| Komplet | 3 x Downstream port for computer side (USB 3.0 Type A receptacle), |
| Brzina čitanja | 1 x MIC in port, 1 x Audio out port, 3 x USB 3.0 port up to 10Gbps, 1 x USB 3.0 Charging port, 1 x Smart card reader, |
| Dimenzije | 1 x VGA port, 1 x Standard HDMI port2.0, 1 x 10/100/1000M LAN port, 1 x DC-in jack, 1x Thunderbolt 3.0,2 x Display 1.4 |
| Garancija | 99mmx161.5mmx40.6mm |
MIŠ ASUS ProArt MD300 MOUSE/BK/WW
Na stanju
179.61KM Sa PDV-om
SKU:
127280
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Wireless, RF 2.4GHz, Bluetooth |
| Broj stranica za ispis | mali (do 10 cm) |
| Komplet | Wireless, RF 2.4GHz, Bluetooth |
| Brzina čitanja | 107(L) *60(W) *27.8(H) mm |
| Dimenzije | 800dpi/1000dpi/1600dpi |
| Garancija | siva |