Računari i IT oprema u Banja Luci
Preko 20 godina iskustva u prodaji i servisu IT opreme
- Za fizička i pravna lica
- Vlastiti servis (garantni i vangarantni)
- Brza dijagnostika i pouzdana podrška
Popularne kategorije
NOVO U PONUDI
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 65″ U8072F
Na stanju
1,045.13KM Sa PDV-om
SKU:
127066
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 165 cm (65”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 165 cm (65”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
Gigabyte 9060 XT Gaming OC 16G 16GB GDDR6, 128-bit, 2x DP, 1x HDMI
Na stanju
1,170.00KM Sa PDV-om
SKU:
GV-R9060XTGAMINGOC16
ASROCK VGA RX 9060 XT 16GBChallenger, GDDR6, 128bit2xDP, HDMI
Na stanju
1,170.00KM Sa PDV-om
SKU:
RX9060XT CL 16GO
Apple Shopping Event
Pogledajte akcijsku ponudu Apple uređaja
Apple iPhone 17 Pro Max 256GB Silver
3,852.55KM Sa PDV-omApple MacBook Air 13.6: SKY BLUE/M5 10C CPU/8C GPU/16GB/512GB-CRO
3,138.85KM Sa PDV-omMagic Mouse – White Multi-Touch Surface,Model A3204
260.44KM Sa PDV-omApple Magic Keyboard for iPad Air 13-inch (M3) – Croatian – Black
1,002.34KM Sa PDV-omLaptopi
Najpoznatiji laptop brendovi na jednom mestu
HP ELITEBOOK 8 14 G1I U7/24/5114″ FHD, U7 255U 1.7/5.2GHz24GB DDR5, 512GB, W11Pro, Backlit KB
Na stanju
3,138.85KM Sa PDV-om
SKU:
AD4U3ET
Gigabyte NB Gaming A16 i7-13620H, 5060 16″FHD 165Hz, 16GB, 1TB
Na stanju
3,482.86KM Sa PDV-om
SKU:
GAM A16 CVHI3EE894SD
Ruksak ASUS ProArt (PP2700), crni, za laptope do 17″
Na stanju
205.05KM Sa PDV-om
SKU:
123666
| Brend | ASUS |
|---|
Acer Aspire 17 A17-51M-72UU17,3 FHD, i7-13620H 2.4/4.9GHz16GB DDR5, 512GB SSD, WiFi6+BT5.1
Na stanju
1,711.45KM Sa PDV-om
SKU:
NX.JHEEX.005
Genius KB-113 žičana tastatura, USB konektor, crna boja
SKU:
31300018405
Na stanju
19.59KM Sa PDV-omKućanski aparati
Ugr. ploča sa integr. napom Electrolux KCC83443
Na stanju
2,819.32KM Sa PDV-om
SKU:
122713
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcija sa integrisanom napom |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 + Bridge |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Touch |
Ugradbeni hladnjak Electrolux LNT3LF14S
Na stanju
1,331.17KM Sa PDV-om
SKU:
118713
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Potpuno integrisan |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | 131 cm do 160 cm |
| Garancija | 57 l |
Frižider ELECTROLUX sa zamrzivačem LNT5ME36U1
Na stanju
1,393.24KM Sa PDV-om
SKU:
126425
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | siva + antifinger inox izgled |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 201 cm |
| Garancija | 94 l |
Mašina za pranje i sušenje veša Electrolux EW7W268
Na stanju
1,455.30KM Sa PDV-om
SKU:
124984
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 5 kg |
| Dimenzije | A |
| Garancija | Ne |
Nedavno pregledano