Prikaz 1–12 od 30 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
E
Samostojeća mašina za suđe ELECTROLUX ESA47210SX
SKU:
127413
Na stanju
1,109.72KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 13 |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | siva |
| Garancija | A |
Samostojeća mašina za suđe ELECTROLUX ESA47210SW
SKU:
127412
Na stanju
977.09KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 13 |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | Bijela |
| Garancija | A |
Frižider ELECTROLUX LRB2AE88S
SKU:
127365
Na stanju
736.16KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 87,3 cm |
| Garancija | 36dB(A) |
Frižider SAMSUNG sa zamrzivačem RB34C652EB1/EK
SKU:
127132
Na stanju
1,222.88KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Crna DOI |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 185,3 cm |
| Garancija | 114 l |
Frižider SAMSUNG sa zamrzivačem RB34C600ES9/EK
SKU:
127100
Na stanju
995.35KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Refinisani inoks |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 185,3 cm |
| Garancija | 114 l |
Frižider SAMSUNG sa zamrzivačem RB38C650ESA/EK
SKU:
127110
Na stanju
1,525.86KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Metalno grafitna |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 203 cm |
| Garancija | 114 l |
Frižider SAMSUNG sa zamrzivačem RB50DG602ES9EO
SKU:
126979
Na stanju
1,858.05KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Inox |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 192 cm |
| Garancija | 168 l |
640 L, Bespoke AI Frižider SBS sa AI Energy režimom
SKU:
126969
Na stanju
2,928.84KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Američki |
| Broj stranica za ispis | MATT DOI METAL |
| Komplet | Američki |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 178,4 cm |
| Garancija | 220 l |
Frižider SAMSUNG sa zamrzivačem RB53DG703ES9EO
SKU:
126968
Na stanju
2,165.90KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Refined Inox |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 203 cm |
| Garancija | 168 l |
Frižider SAMSUNG sa zamrzivačem RB50DG632EB1EO
SKU:
126967
Na stanju
1,957.83KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 192 cm |
| Garancija | 168 l |
Frižider SAMSUNG sa zamrzivačem RB50DG602EB1EO
SKU:
126966
Na stanju
2,034.49KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 192 cm |
| Garancija | 168 l |
Frižider SAMSUNG sa zamrzivačem RB38C650EB1/EK
SKU:
126965
Na stanju
1,355.51KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 203 cm |
| Garancija | 114 l |