Prikaz 1–12 od 255 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Friteza Eleltrolux EAFD11B
Na stanju
326.11KM Sa PDV-om
SKU:
127620
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/fryers/air-fryers/eafd11b/ |
| Broj stranica za ispis | Boja: Global Black |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/fryers/air-fryers/eafd11b/ |
| Brzina čitanja | 60 mjeseci |
| Dimenzije | 9,12 kg |
| Garancija | Friteza na vruć zrak |
Štapni usisivač ELECTROLUX EP72AB21UG
Na stanju
536.61KM Sa PDV-om
SKU:
127619
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | 85 W |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Nivo buke: 80 dB(A) |
| Dimenzije | Vrijeme punjenja baterije: 4,5 sati |
| Garancija | 2,29 kg |
Štapni usisivač ELECTROLUX EP72UB21SW
Na stanju
498.89KM Sa PDV-om
SKU:
127618
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | Boja: Shell White; Nivo buke: 80 dB(A) |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Vrijeme punjenja baterije (sati): 4.5 |
| Dimenzije | 250 x 250 x 1090 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |
Frižider ELECTROLUX ENT6MD19S3
Na stanju
1,825.20KM Sa PDV-om
SKU:
127613
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | D |
| Dimenzije | 188,4 cm; ugradbena 189,4 cm |
| Garancija | 61 l |
Mašina pranje i sušenje veša ELECTROLUX EW7W4492E
Na stanju
1,366.47KM Sa PDV-om
SKU:
127609
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 5 kg |
| Dimenzije | A |
| Garancija | Ne |
Štednjak ELECTROLUX LKR64023AW
Na stanju
1,110.94KM Sa PDV-om
SKU:
127568
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |