Prikaz 73–84 od 92 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
TCL
TV TCL QLED 65P8K
SKU:
126749
Na stanju
1,169.03KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 165 cm (65”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 165 cm (65”) |
| Brzina čitanja | LCD |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR 10+, HLG |
TV TCL Premium QD-MiniLED 50C6KS
SKU:
126748
Na stanju
723.05KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 126 cm (50”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 126 cm (50”) |
| Brzina čitanja | LCD |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR 10+, HLG |
TV TCL QLED 32S4K
SKU:
126747
Na stanju
309.09KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 80 cm (32”) |
| Broj stranica za ispis | 1366 x 768 HD Ready |
| Komplet | 80 cm (32”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR10, HLG |
TV TCL QLED 43S5K
SKU:
126741
Na stanju
374.23KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 108 cm (43”) |
| Broj stranica za ispis | 1920 x 1080 Full HD |
| Komplet | 108 cm (43”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR10 |
Monitor TCL HDR Professional 4K QLED 27R83U 27in
SKU:
126645
Na stanju
1,276.38KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 68,58 cm(27″) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 ( 4K ) |
| Komplet | 68,58 cm(27″) |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | Ne |
Monitor TCL HDR QD-Mini LED 34R83Q 34in
SKU:
126644
Na stanju
1,624.60KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 86,36 cm (34″) |
| Broj stranica za ispis | 3440 x 1440 ( UWQHD) |
| Komplet | 86,36 cm (34″) |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Monitor TCL QD-Mini LED 25G64 24,5in
SKU:
126629
Na stanju
426.79KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 62,23 cm (24,5″) |
| Broj stranica za ispis | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Komplet | 62,23 cm (24,5″) |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | Ne |
Monitor TCL Dual 4K QD-Mini LED 57in
SKU:
126628
Na stanju
4,723.34KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 144,78 cm (57″) |
| Broj stranica za ispis | 7680×2160 (DUHD) |
| Komplet | 144,78 cm (57″) |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Monitor TCL QD-Mini LED 27G64 27in
SKU:
126627
Na stanju
696.42KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 68,58 cm(27″) |
| Broj stranica za ispis | 2560 x 1440 ( QHD ) |
| Komplet | 68,58 cm(27″) |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | Ne |
TV TCL 4K LED 55V6C
SKU:
126138
Na stanju
640.26KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 3840 x 2160 UHD |
| Broj stranica za ispis | LED |
| Komplet | 3840 x 2160 UHD |
| Brzina čitanja | Google TV (Android 12) |
| Dimenzije | 60Hz |
| Garancija | 20 W |
TV TCL QLED 32S51K
SKU:
126132
Na stanju
325.65KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 1920 x 1080 Full HD |
| Broj stranica za ispis | FHD QLED TV |
| Komplet | 1920 x 1080 Full HD |
| Brzina čitanja | Google TV (Android 11) |
| Dimenzije | 60Hz |
| Garancija | 2.0 kanal (2X8W) |
TV TCL 4K HDR 75V6C
SKU:
126128
Na stanju
1,236.36KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 190 cm (75”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 190 cm (75”) |
| Brzina čitanja | 4K HDR LED |
| Dimenzije | Google TV (Android 12) |
| Garancija | 4 K UHD |