Prikaz 1–12 od 254 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Fotoaparati
Fotoaparat CANON IXUS285 HS A SL
Na stanju
858.72KM Sa PDV-om
SKU:
127818
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 20,2 MIL PIXELA |
| Broj stranica za ispis | 12x |
| Komplet | 20,2 MIL PIXELA |
| Brzina čitanja | 7,6 cm (3,0″) |
| Dimenzije | Full HD |
| Garancija | Ne |
Fotoaparat CANON IXUS285 HS A BK
Na stanju
858.72KM Sa PDV-om
SKU:
127817
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 20,2 MIL PIXELA |
| Broj stranica za ispis | 12x |
| Komplet | 20,2 MIL PIXELA |
| Brzina čitanja | 7,6 cm (3,0″) |
| Dimenzije | Full HD |
| Garancija | Ne |
Objektiv CANON RF24MM F1.4 L VCM EMEA
Na stanju
3,879.10KM Sa PDV-om
SKU:
127632
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | fiksni |
| Broj stranica za ispis | širokokutni |
| Komplet | fiksni |
| Brzina čitanja | 1.8 |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | Promjer filtra (mm): 52 |
Fotoaparat CANON SX740HS LITE EDIT SL TRAVEL
Na stanju
1,130.50KM Sa PDV-om
SKU:
127519
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | od 20 do 23,9 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 20,3 MP |
| Komplet | od 20 do 23,9 mil pixela |
| Brzina čitanja | 40x |
| Dimenzije | 7,6 cm (3,0″) |
| Garancija | WiFi/Bluetooth |
Mikrofon HOHEM MC01
Na stanju
98.49KM Sa PDV-om
SKU:
127454
| Brend | Hohem |
|---|---|
| Boja | Ostalo |
| Broj stranica za ispis | Frekvencija uzorkovanja: 48 kHz; Frekvencija prijenosa: 2,4 GHz; Osjetljivost: -38 dBFS; Nazivna snaga: 170 mW; Kapacitet baterije: 150 mAh; Vrijeme rada: 7,5 sati (do 20 sati s kućištem za punjenj |
| Komplet | Ostalo |
| Brzina čitanja | 12 mjeseci |
Mikrofon HOHEM MIC-01
Na stanju
178.43KM Sa PDV-om
SKU:
127453
| Brend | Hohem |
|---|---|
| Boja | Ostalo |
| Broj stranica za ispis | Frekvencija uzorkovanja: 48 kHz; Frekvencija prijenosa: 2,4 GHz; Osjetljivost: -38 dBFS; Nazivna snaga: 170 mW; Kapacitet baterije: 150 mAh; Vrijeme rada: 7,5 sati (do 20 sati s kućištem za punjenj |
| Komplet | Ostalo |
| Brzina čitanja | 12 mjeseci |
Stabilizator HOHEM iSteady MT2 Kit
Na stanju
649.47KM Sa PDV-om
SKU:
127452
| Brend | Hohem |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | Težina (stabilizator): 653 g; Nosivost: 1200 g; Kapacitet baterije: 2600mAh 7.4V / 19.24Wh; Trajanje baterije:17 sati (u idealnim uslovima), 6-8 sati (koristite AI praćenje i dopunsko svjetlo pri n |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 12 mjeseci |
Stabilizator HOHEM iSteady Pro4 Black za GoPro cam
Na stanju
184.13KM Sa PDV-om
SKU:
127451
| Brend | Hohem |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | Težina: 365 g (uključujući bateriju); Mehanički raspon: Pomicanje: 600°, Okretanje: 320°, Naginjanje: 320°; Radno vrijeme: 14 sati; Vrijeme punjenja: 3,5 sata |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 12 mjeseci |
Stabilizator HOHEM iSteady Q White
Na stanju
84.22KM Sa PDV-om
SKU:
127450
| Brend | Hohem |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | Težina: 195 g; Kapacitet baterije: 460 mAh; Radni napon: 3,7 V; Vrijeme rada: 3 sata |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 12 mjeseci |
Stabilizator HOHEM iSteady Q Black
Na stanju
84.22KM Sa PDV-om
SKU:
127449
| Brend | Hohem |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | Težina: 195 g; Kapacitet baterije: 460 mAh; Vrijeme rada: 3 sata |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 12 mjeseci |
Stabilizator HOHEM iSteady Mobile+ Kit Black
Na stanju
184.13KM Sa PDV-om
SKU:
127448
| Brend | Hohem |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | Nosivost: 280 g; Trajanje baterije: Do 13 sati (u idealnim uvjetima s potpuno balansiranim gimbalom); Vrijeme punjenja: 2 sata (5V 2A) |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 12 mjeseci |
Stabilizator HOHEM iSteady XE Black
Na stanju
127.04KM Sa PDV-om
SKU:
127447
| Brend | Hohem |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | Težina (gimbal): 259 g (bez dopunskog svjetla i stativa); Kapacitet baterije: 3,7 V / 2000 mAh; Trajanje baterije: 8 sati |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 12 mjeseci |