Prikaz 25–36 od 435 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
MREŽNA OPREMA
Reolink IP Kamera Duo serija P730 4K, 4MP, dual leća 180°, POE
Na stanju
237.28KM Sa PDV-om
SKU:
127233
Reolink IP Kamera Argus serija B440 4K, Baterijska, Pan&Tilt, noćni vid
Na stanju
250.67KM Sa PDV-om
SKU:
127232
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | PTZ |
| Garancija | Baterija, solarni panel (prodaje se odvojeno) |
Access Point Omada TP-Link BE9300 In/Out Indoor/Outdoor Wi-Fi 7 Access Point EAP772-Outdoor Omnidire
Na stanju
596.23KM Sa PDV-om
SKU:
127215
| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Boja | IEEE 802.11be/ax/ac/n/g/b/a |
| Broj stranica za ispis | 1× 2.5G Ethernet (RJ-45) Port (Support 802.3at PoE) |
| Komplet | IEEE 802.11be/ax/ac/n/g/b/a |
| Brzina čitanja | Unutrašnje |
| Dimenzije | • 2.4 GHz: 2× 4 dBi• 5 GHz: 2× 6 dBi• 6 GHz: 2× 6 dBi |
| Garancija | Max. Power Consumption21.5W (for PoE) |
Access Point Omada TP-Link BE3600 Ceiling Wi-Fi 7 EAP773
Na stanju
523.22KM Sa PDV-om
SKU:
127214
| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Boja | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be |
| Brzina čitanja | 1× 10G Ethernet Port |
| Dimenzije | Unutrašnje |
| Garancija | PoE |
Access Point Omada TP-Link BE3600 Wall Wi-Fi 7 EAP725-Wall
Na stanju
383.29KM Sa PDV-om
SKU:
127213
| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Boja | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be |
| Brzina čitanja | • Uplink: 1× 2.5G Ethernet Port• Downlink: 1× 2.5G Ethernet Port + 2× Gigabit Ethernet Ports |
| Dimenzije | Unutrašnje |
| Garancija | 802.3at/bt PoE |
Access Point Omada TP-Link BE11000 Ceiling Wifi 7
Na stanju
456.30KM Sa PDV-om
SKU:
127211
| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Boja | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be |
| Brzina čitanja | 1× 2.5G Ethernet Port |
| Dimenzije | Unutrašnje |
| Garancija | PoE |
Access Point Omada TP-Link AC1200 Wifi MU-MIMO Gb Indoor/Outdoor EAP225-Outdoor
Na stanju
206.86KM Sa PDV-om
SKU:
127210
| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Boja | IEEE 802.11a/b/g/n/ac |
| Broj stranica za ispis | 1× Gigabit Ethernet (RJ-45) Port |
| Komplet | IEEE 802.11a/b/g/n/ac |
| Brzina čitanja | Vanjske, odstranjive |
| Dimenzije | 2 Dual-Band Omni Antennas (External Detachable) |
| Garancija | +4,5pins; -7,8pins. PoE Adapter Included |
Access Point Omada TP-Link AC1350 Wifi Dual Band EAP225
Na stanju
193.47KM Sa PDV-om
SKU:
127209
| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Boja | 802.11ac/n/g/b/a |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 802.11ac/n/g/b/a |
| Brzina čitanja | 802.3af/at PoE and Passive PoE |
| Dimenzije | Unutrašnje |
| Garancija | 802.3af/at PoE • 48V Passive PoE |
Access Point Omada TP-Link AC1350 Wifi Dual Band EAP223
Na stanju
170.35KM Sa PDV-om
SKU:
127208
| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Boja | 802.11ac/n/g/b/a |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 802.11ac/n/g/b/a |
| Brzina čitanja | Gigabit Ethernet (RJ-45) Port×1 (Support IEEE802.3af/at PoE and Passive PoE) |
| Dimenzije | Unutrašnje |
| Garancija | • 802.3af/at PoE • 48V Passive PoE (+4,5pins; -7,8pins. PoE Adapter IS NOT Included) |
Access Point Omada TP-Link AX3000 In/Out WiFi 6 EAP650-Outdoor
Na stanju
413.71KM Sa PDV-om
SKU:
127207
| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Boja | 802.11ax/ac/n/g/b/a |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 802.11ax/ac/n/g/b/a |
| Brzina čitanja | 1× Gigabit Ethernet (RJ-45) Port (Support 802.3at PoE and Passive PoE) |
| Dimenzije | Unutrašnje |
| Garancija | PoE |
Access Point Omada TP-Link AX1800 Wall WiFi 6 EAP615-Wall
Na stanju
206.86KM Sa PDV-om
SKU:
127206
| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Unutrašnje |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | 2 Dual-Band Antennas |
| Dimenzije | PoE |
| Garancija | • 5 GHz: Up to 1201 Mbps• 2.4 GHz: Up to 574 Mbps |
Access Point Omada TP-Link AX3000 Ceiling WiFi 6 EAP650
Na stanju
255.53KM Sa PDV-om
SKU:
127204
| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Boja | 802.11ax/ac/n/g/b/a |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 802.11ax/ac/n/g/b/a |
| Brzina čitanja | 1× Gigabit Ethernet (RJ-45) Port (supports IEEE802.3at PoE) |
| Dimenzije | Unutrašnje |
| Garancija | • 802.3at PoE• 12V DC (Power Adapter included)(12 V / 1.0 A DC.)• 48V Passive PoE |