Prikaz 1–12 od 435 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
MREŽNA OPREMA
TP-Link LS1008G Switch8x10/100/1000
Na stanju
46.11KM Sa PDV-om
SKU:
LS1008G
| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Memorija | 8xGE RJ45 + 2xSFP, 8 x POE |
| Garancija | 24m |
Aruba Instant On 1930 48G,4SFP1/10GbE; 10 Gb latency < 1.20?Sec; Throughput-130.95 Mpps, 176Gbps
Na stanju
1,094.98KM Sa PDV-om
SKU:
JL685A
| Brend | HP |
|---|---|
| Memorija | 48xRJ45 1GbE,4xSFP+ 1/10GbE |
| Garancija | — |
TP-Link 8-Port Gigabit DesktopSwitch
Na stanju
48.56KM Sa PDV-om
SKU:
LS108G
| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Memorija | 8xRJ45 1GbE |
| Garancija | 24m |
Mercusys MS105G 5-Port10/100/1000 Mbps DesktopSwitch
Na stanju
27.86KM Sa PDV-om
SKU:
MS105G
| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Memorija | 5xRJ45 1GbE |
| Garancija | 24m |
TP-Link TL-SG105E 5-PortGigabit Easy Smart Switch
Na stanju
50.99KM Sa PDV-om
SKU:
TL-SG105E
| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Memorija | 5xRJ45 1GbE |
| Garancija | 24m |
Aruba IOn 1830 48G 4SFP
Na stanju
835.03KM Sa PDV-om
SKU:
JL814A
| Brend | HP |
|---|---|
| Memorija | 48xRJ45 1GbE,4xSFP GbE |
| Garancija | 36M |
Aruba Instant On 1930 24G 4SFP10 Gb latency < 1.30 mSec;Throughput-95.23 Mpps; Capacity 128Gbps
Na stanju
722.48KM Sa PDV-om
SKU:
JL682A
| Brend | HP |
|---|---|
| Memorija | 24xRJ45 1GbE,4xSFP+ 1/10GbE |
| Garancija | — |
TP-Link TL-SG1024DE Easy SmartSwitch 24×10/100/1000
Na stanju
334.74KM Sa PDV-om
SKU:
TL-SG1024DE
| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Memorija | 24xRJ45 1GbE |
| Garancija | 24m |
TP-Link TL-SG1008D Switch 8×10/100/1000, 8-Port Gigabit Desktop Switch
Na stanju
58.28KM Sa PDV-om
SKU:
TL-SG1008D
| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Memorija | 8xRJ45 1GbE |
| Garancija | 24m |