Prikaz 1657–1668 od 9334 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Trust Maxo ultra-small 20WUSB-C punjač za mobitele itablete, bijeli
Na stanju
40.19KM Sa PDV-om
SKU:
25205
POS printer EPSON TM-T20IV: USB+SERIAL, PS,BLK
Na stanju
345.43KM Sa PDV-om
SKU:
127755
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Termalni |
| Broj stranica za ispis | Prenosni |
| Komplet | Termalni |
| Brzina čitanja | USB, Ethernet |
| Dimenzije | od 250 mm/s |
| Garancija | DA |
Back-UPS APC, 2200VA Tower, 230V, AVR 6xIEC C13
Na stanju
711.07KM Sa PDV-om
SKU:
127750
| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | 2200VA/1200W |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 8h |
| Garancija | AVR, tower |
Reolink NVR snimač RP-PN16-NHD AI Smart, 24 kanalni POE, do 16TB, do 16MP, bez HDD
Na stanju
765.36KM Sa PDV-om
SKU:
127748
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | NVR Snimač Bez HDD-a, podrska do 2x 16 TB |
| Broj stranica za ispis | Do 24 IP kamere (maksimalno 16 zicanih kamera), rezolucija do 16 MP |
| Komplet | NVR Snimač Bez HDD-a, podrska do 2x 16 TB |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | Snimač NVR/kompleti, podrska za H.265/264 HEVC |
| Garancija | PoE IEEE 802.3 af/at / 25W po portu |
Reolink IP kamera Camovue Talon Serija S130 LTE/GPS, AAA baterije, prepoznaje 12 vrsta životinja
Na stanju
363.82KM Sa PDV-om
SKU:
127746
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu, ugradjen GPS |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu, ugradjen GPS |
| Brzina čitanja | 3840×2160, Vidno polje: 90°(H) x 50°(V) x 100°(D) |
| Dimenzije | Fiksna |
| Garancija | Napajanje baterijom, 10 x AAA baterija (nisu prilozene) |
Reolink IP Kamera GO serija G440 Grey 4K, Baterijska, 4G LTE, Pan&Tilt, Priložen Solarni panel 2 6W
Na stanju
383.29KM Sa PDV-om
SKU:
127744
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | Okretna Pan & Tilt: Pan: 355°, Tilt: 140° |
| Garancija | Snaga baterije 6000mAh baterija/solarna energija, uključen Reolink Solar Panel 2 |
Laptop HP 15-fc0146 R5/8G/512G/W11H/Touch/US keyboard (C0CL9UA)
Na stanju
1,212.08KM Sa PDV-om
SKU:
127728
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 15.6-inch diagonal, FHD (1920 x 1080),touch, IPS, micro-edge, BrightView, 300 nits, 45%NTS |
| Broj stranica za ispis | AMD Ryzen 5 |
| Komplet | 15.6-inch diagonal, FHD (1920 x 1080),touch, IPS, micro-edge, BrightView, 300 nits, 45%NTS |
| Brzina čitanja | 7520U (up to 4.3 GHz max boost clock, 4 MB L3 cache, 4 cores, 8 threads) |
| Dimenzije | Windows 11 Home |
| Garancija | 8 GB LPDDR5-5500 MT/s (onboard) Transfer rates up to 5500 MT/s. onboard |
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 43″ U8092F
Na stanju
575.10KM Sa PDV-om
SKU:
127704
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 108 cm (43”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 108 cm (43”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 75″ U7022F
Na stanju
1,354.71KM Sa PDV-om
SKU:
127694
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 190 cm (75”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 190 cm (75”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |