Prikaz 1669–1680 od 9334 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 65″U8092F
Na stanju
1,022.53KM Sa PDV-om
SKU:
127693
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 165 cm (65”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 165 cm (65”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 65″ U7022F
Na stanju
993.15KM Sa PDV-om
SKU:
127692
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 165 cm (65”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 165 cm (65”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
Reolink NVR snimač NVS36 16MP, 36 kanalni, podrška do 48 TB HDD
Na stanju
358.96KM Sa PDV-om
SKU:
127743
| Brend | Reolink |
|---|
Reolink Smart kamera RP-PCB8MZ, 8MP, 4K, 5x zoom, AI, zaštita perimertra, širok vidni ugao
Na stanju
485.50KM Sa PDV-om
SKU:
127742
Reolink IP Kamera Duo serija P750 4K, 16MP, 180° panorama, POE
Na stanju
352.87KM Sa PDV-om
SKU:
127741
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 16 MP UHD Dual-Lens |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 7680×2160 |
| Dimenzije | Panoramska |
| Garancija | PoE IEEE 802.3af, 48V aktivno, DC 12,0 V?1 A, <12 W |
Reolink IP Kamera Duo serija P757 POE, 16MP, 180°, IK10
Na stanju
358.96KM Sa PDV-om
SKU:
127740
| Brend | Reolink |
|---|
Reolink ALTAS B630 IP kamera + solarni panel 2, 4MP, 2K, WIFI 6, 20000mAh baterija, AI
Na stanju
278.64KM Sa PDV-om
SKU:
127739
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za naprednu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 4 MP Nocni vid ColorX, 1/1,8-inch CMOS senzor |
| Komplet | Kamere za naprednu upotrebu |
| Brzina čitanja | 2560×1440 |
| Dimenzije | Fiksna |
| Garancija | Snaga baterije 20000mAh, uključen Reolink Solar Panel 2 |
TV TCL QLED 85P7K
Na stanju
2,364.54KM Sa PDV-om
SKU:
127723
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 215 cm (85″) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 215 cm (85″) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR 10+, HLG |
TV TCL Premium OQ-MiniLED 85C7K
Na stanju
3,133.96KM Sa PDV-om
SKU:
127722
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 215 cm (85″) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 215 cm (85″) |
| Brzina čitanja | QD – MiniLED |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR 10+, HLG |
TV TCL Premium OQ-MiniLED 85C6K
Na stanju
2,490.38KM Sa PDV-om
SKU:
127721
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 215 cm (85″) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 215 cm (85″) |
| Brzina čitanja | QD – MiniLED |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR 10+, HLG |
TV TCL 4K HDR 75P6K
Na stanju
1,153.57KM Sa PDV-om
SKU:
127720
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 190 cm (75”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 190 cm (75”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR10, HLG |
TV TCL Premium QD-MiniLED 65C7K
Na stanju
1,677.92KM Sa PDV-om
SKU:
127719
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 165 cm (65”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 165 cm (65”) |
| Brzina čitanja | QD – MiniLED |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR 10+, HLG |