Prikaz 1681–1692 od 9334 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
TV TCL 4K LED 50V6C
Na stanju
585.07KM Sa PDV-om
SKU:
127717
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 126 cm (50”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 126 cm (50”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR10 |
TV TCL HDR 43V6C
Na stanju
491.23KM Sa PDV-om
SKU:
127716
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 108 cm (43”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 108 cm (43”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR10 |
Laptop HP ProBook 4 G1a 16 R7/24G/1T/FreeDOS (CT9M1ET)
Na stanju
2,426.58KM Sa PDV-om
SKU:
127683
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB |
| Broj stranica za ispis | AMD Ryzen 7 |
| Komplet | diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB |
| Brzina čitanja | 250 (up to 5.1 GHz max boost clock,16 MB L3 cache, 8 cores,16 threads) with AMD Radeon™ Graphics and AMD Ryzen™ AI (16NPU TOPS |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | DDR5-5600 MT/s; (Transferrates up to 5600 MT/s.), 1 x 24 GB, 2 SODIMM |
Ruksak HPTravel Plus 17 (A2CE0AA)
Na stanju
115.27KM Sa PDV-om
SKU:
127676
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Siva |
| Broj stranica za ispis | 100% polyester |
| Komplet | Siva |
| Brzina čitanja | 330 x 200 x 500 mm |
| Dimenzije | 1080 g |
| Garancija | Trolley pass-through; Padded back panel; Padded air mesh panel; 180-degree opening |
Računar HP Z2 Mini G1i U7-265/32GB/1TB/V4/Win11p (A40NCET)
Na stanju
5,162.63KM Sa PDV-om
SKU:
127675
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | https://www8.hp.com/h20195/v2/GetDocument.aspx?docname=c09133727&search=HPZ2MiniG1i |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 7 |
| Komplet | https://www8.hp.com/h20195/v2/GetDocument.aspx?docname=c09133727&search=HPZ2MiniG1i |
| Brzina čitanja | 265 (up to 5.3 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 30 MB L3 cache, 20 cores, 20 threads) |
| Dimenzije | Windows 11 Pro |
| Garancija | DDR5-6400 MT/s (1 x 32 GB), 2 SODIMM |
Ruksak HP Renew Executive 16 (6B8Y1UT)
Na stanju
143.17KM Sa PDV-om
SKU:
127672
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 40.9 cm, 16in |
| Broj stranica za ispis | crna/siva |
| Komplet | 40.9 cm, 16in |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 290 x 155 x 432 mm (expanded); 290 x 135 x 432 mm (non-expanded |
| Garancija | Cable pass-through; External USB port, Trolley pass-through; Padded back panel |
Docking HP Thunderbolt 4 Ultra 180W G6 (9X481UT)
Na stanju
753.33KM Sa PDV-om
SKU:
127671
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | bps signaling rate; 1 USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4); 2 USB Type-A 5Gbps signaling rate (charging); 1 HDMI 2.1; 2 DisplayPort™ 1.4; 1 RJ-45 (2.5 GbE) |
| Broj stranica za ispis | 790 g |
| Komplet | bps signaling rate; 1 USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4); 2 USB Type-A 5Gbps signaling rate (charging); 1 HDMI 2.1; 2 DisplayPort™ 1.4; 1 RJ-45 (2.5 GbE) |
| Brzina čitanja | 12.1 x 12.1 x 4.95 cm |
Docking HP USB-C 100W G6 (9X3V1UT)
Na stanju
413.22KM Sa PDV-om
SKU:
127670