Prikaz 2065–2076 od 9334 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
POWERBANK Dlink 20000mAh Premium Power Bank
Na stanju
103.52KM Sa PDV-om
SKU:
126927
| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | Power Bank |
| Broj stranica za ispis | 20000mAh Power Bank, 65W Fast Charging |
| Komplet | Power Bank |
| Brzina čitanja | LED ekran |
| Dimenzije | USB-C x 2 i USB-A x 1 |
| Garancija | 12 |
POWERBANK Dlink 10000mAh Premium Power Bank
Na stanju
53.73KM Sa PDV-om
SKU:
126926
| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | Power Bank |
| Broj stranica za ispis | 10000mAh Power Bank |
| Komplet | Power Bank |
| Brzina čitanja | Istovremeno punjenje dva uređaja |
| Dimenzije | USB-C x 1 and USB-A x 1, LED ekran |
Punjač D-link 65W GaN Premium Charger
Na stanju
70.76KM Sa PDV-om
SKU:
126925
| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | Punjač, Adapter |
| Broj stranica za ispis | 65W Fast Charging |
| Komplet | Punjač, Adapter |
| Brzina čitanja | Istovremeno punjenje 3 uređaja, USB-C x 2 i USB-A x 1 |
| Dimenzije | 12 |
Punjač D-link 100W GaN Premium Charger
Na stanju
91.73KM Sa PDV-om
SKU:
126923
| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | Punjač, Adapter |
| Broj stranica za ispis | 100W Fast Charging, USB-C x 3 and USB-A x 1 |
| Komplet | Punjač, Adapter |
| Brzina čitanja | Istovremeno punjenje 4 uređaja (uključujući laptop) |
| Dimenzije | 12 |
Punjač D-link 140W GaN Premium Charger
Na stanju
208.35KM Sa PDV-om
SKU:
126920
| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | Punjač, Adapter |
| Broj stranica za ispis | 140W Fast Charging |
| Komplet | Punjač, Adapter |
| Brzina čitanja | USB-C x 3 and USB-A x 1 |
| Dimenzije | Istovremeno punjenje 4 uređaja (uključujući laptop) |
Router Dlink AX1500 Wi-Fi 6
Na stanju
104.95KM Sa PDV-om
SKU:
126919
| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | Wi-Fi 6 Router |
| Broj stranica za ispis | 802.11ax Wi Fi 6 |
| Komplet | Wi-Fi 6 Router |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 4 |
| Garancija | Vanjske |
Switch D-link DGS-1210-52MP 48 x Gigabit BASE-T PoE , 4 x Gigabit GbE/SFP
Na stanju
2,189.02KM Sa PDV-om
SKU:
126918
TV SAMSUNG QLED 4K Vision AI 50″ Q8F
Na stanju
990.90KM Sa PDV-om
SKU:
126916
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 126 cm (50”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 126 cm (50”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | Quantum HDR, HDR10+ |
Skener EPSON WorkForce DS-1760WN
Na stanju
890.59KM Sa PDV-om
SKU:
126912
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Domaća i poslovna upotreba |
| Broj stranica za ispis | Flatbed skener |
| Komplet | Domaća i poslovna upotreba |
| Brzina čitanja | CIS |
| Dimenzije | 30 str/min; 60 slika/min |
| Garancija | A4 |
Skener EPSON WorkForce DS-1730
Na stanju
703.43KM Sa PDV-om
SKU:
126911
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Poslovna upotreba |
| Broj stranica za ispis | Flatbed skener |
| Komplet | Poslovna upotreba |
| Brzina čitanja | ReadyScan Led |
| Dimenzije | 30 str/min; 60 slika/min |
| Garancija | A4 |
Monitor HP Series 5 Pro QHD USB-C 527pu (9E0G5AA)
Na stanju
727.97KM Sa PDV-om
SKU:
126904
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Docking monitor |
| Broj stranica za ispis | 2560 x 1440 ( QHD ) |
| Komplet | Docking monitor |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 150 mm |
| Garancija | Ne |