Prikaz 2101–2112 od 9334 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Reolink Ip Kamera E serija E560P 4K, 8MP PTZ, 3x zoom, POE
Na stanju
241.84KM Sa PDV-om
SKU:
126861
| Brend | Reolink |
|---|
Reolink IP Kamera Argus serija B350 4K, Baterijska
Na stanju
220.55KM Sa PDV-om
SKU:
126860
| Brend | Reolink |
|---|
Reolink Ip Kamera serija P330P 4K, Zunanja, 180°, POE
Na stanju
197.73KM Sa PDV-om
SKU:
126859
| Brend | Reolink |
|---|
Nosač za TV MANHATTAN zidni 32″ do 70″
Na stanju
23.28KM Sa PDV-om
SKU:
126829
| Brend | Manhattan |
|---|---|
| Boja | Nosač za TV |
| Broj stranica za ispis | Zidna |
| Komplet | Nosač za TV |
| Brzina čitanja | Fiksni |
| Dimenzije | 32” – 70” |
| Garancija | da, od 75×75 do 400×400 |
Parna mašina BRAUN GS 3024 BL
Na stanju
112.55KM Sa PDV-om
SKU:
126793
| Brend | Braun |
|---|---|
| Boja | https://www.braunhousehold.com/de-at/quickstyle-3-pro-dampfglaetter-gs-3024-blau/p/GS3024BL |
| Broj stranica za ispis | Automatsko isključivanje: Da |
| Komplet | https://www.braunhousehold.com/de-at/quickstyle-3-pro-dampfglaetter-gs-3024-blau/p/GS3024BL |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0.77 kg |
Fotoaparat CANON R6 Mark III Body V5
Na stanju
6,110.42KM Sa PDV-om
SKU:
126852
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 32.5 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 7,6 cm (3,0″) |
| Komplet | 32.5 mil pixela |
| Brzina čitanja | WiFi/Bluetooth |
| Dimenzije | 4K |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R6III V5 RF24-105MM STM
Na stanju
6,952.01KM Sa PDV-om
SKU:
126851
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 32.5 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 7,6 cm (3,0″) |
| Komplet | 32.5 mil pixela |
| Brzina čitanja | WiFi/Bluetooth |
| Dimenzije | 4K |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R6 III V5 RF24-105MM USM
Na stanju
8,932.10KM Sa PDV-om
SKU:
126850
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 32,5 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 7,6 cm (3,0″) |
| Komplet | 32,5 mil pixela |
| Brzina čitanja | WiFi/Bluetooth |
| Dimenzije | 4K |
| Garancija | DA |
Računar HP Pro Mini 260 G9 i3/8G/256G/Win11p (CZ9G5ES)
Na stanju
1,616.06KM Sa PDV-om
SKU:
126846
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | -i3-1315U, (0.9 GHz E-core base frequency,1.2 GHz P-core base frequency, up to 3.3 GHz E-coreMax Turbo frequency, up to 4.5 GHz P-core Max Turbo frequency,10 MB L3 cache, 2 P-cores and 4 E-cores, 8 t |
| Broj stranica za ispis | Windows 11 Pro |
| Komplet | -i3-1315U, (0.9 GHz E-core base frequency,1.2 GHz P-core base frequency, up to 3.3 GHz E-coreMax Turbo frequency, up to 4.5 GHz P-core Max Turbo frequency,10 MB L3 cache, 2 P-cores and 4 E-cores, 8 t |
| Brzina čitanja | 8 GB |
| Dimenzije | DDR4-3200 MT/s (1 x 8 GB), 2 DIMM |
| Garancija | -2280 PCIe NVMe Value SSD |