Prikaz 2077–2088 od 9334 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Računar HP 400 G9 i3/8GB/512GB/W11p (99P03ET)
Na stanju
1,901.99KM Sa PDV-om
SKU:
126903
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | -13100 (do 4,5 GHz sa Intel® Turbo Boost tehnologijom, 12 MB L3 keš memorije, 4 jezgara, 8 niti) |
| Broj stranica za ispis | Windows 11 Pro |
| Komplet | -13100 (do 4,5 GHz sa Intel® Turbo Boost tehnologijom, 12 MB L3 keš memorije, 4 jezgara, 8 niti) |
| Brzina čitanja | 8 GB |
| Dimenzije | DDR4-3200 MHz RAM (1 x 8 GB), 2 DIMM |
| Garancija | PCIe® NVMe™ SSD |
Printer HP LaserJet Pro 4003dw
Na stanju
582.38KM Sa PDV-om
SKU:
126897
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Laser |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | Laser |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 40 str/min |
| Garancija | Ne |
TV SAMSUNG QLED 4K Vision AI 75″ Q7F
Na stanju
1,779.54KM Sa PDV-om
SKU:
126895
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 190 cm (75”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 190 cm (75”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | Quantum HDR, HDR10+ |
TV SAMSUNG QLED 4K Vision AI 75″ Q7F
Na stanju
1,881.23KM Sa PDV-om
SKU:
126894
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 190 cm (75”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 190 cm (75”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | Quantum HDR, HDR10+ |
TV SAMSUNG QLED 4K Vision AI 65″ Q7F
Na stanju
1,316.29KM Sa PDV-om
SKU:
126893
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 165 cm (65”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 165 cm (65”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | Quantum HDR, HDR10+ |
TV SAMSUNG QLED 4K Vision AI 55″ Q7F
Na stanju
902.76KM Sa PDV-om
SKU:
126892
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 139 cm (55”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 139 cm (55”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | Quantum HDR, HDR10+ |
TV SAMSUNG QLED 4K Vision AI 50″ Q7F
Na stanju
823.68KM Sa PDV-om
SKU:
126891
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 126 cm (50”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 126 cm (50”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | Quantum HDR, HDR10+ |
TV SAMSUNG QLED 4K Vision AI 50″ Q7F
Na stanju
881.30KM Sa PDV-om
SKU:
126890
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 126 cm (50”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 126 cm (50”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | Quantum HDR, HDR10+ |
TV SAMSUNG OLED 4K Vision AI 55″ S90F
Na stanju
2,247.31KM Sa PDV-om
SKU:
126888
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 139 cm (55”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 139 cm (55”) |
| Brzina čitanja | OLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | OLED HDR+, HDR 10+ (ADAPTIVE/ GAMING) |
TV SAMSUNG LED 32″ H5002F
Na stanju
316.36KM Sa PDV-om
SKU:
126880
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 80 cm (32”) |
| Broj stranica za ispis | 1366 x 768 HD Ready |
| Komplet | 80 cm (32”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
TV SAMSUNG OLED 4K Vision AI 65″ S90F
Na stanju
2,970.43KM Sa PDV-om
SKU:
126889
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 165 cm (65”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 165 cm (65”) |
| Brzina čitanja | OLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | OLED HDR+, HDR 10+ (ADAPTIVE/ GAMING) |