Prikaz 181–192 od 435 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
MREŽNA OPREMA
USB Adapter DLINK N150 High Gain
Na stanju
54.76KM Sa PDV-om
SKU:
122779
| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | USB-wifi adapteri |
| Broj stranica za ispis | 300 Mbps na 2.4 GHz |
| Komplet | USB-wifi adapteri |
| Brzina čitanja | Wireless N |
Ubiquiti Access Point UniFi U6+ Wifi 6
Na stanju
410.67KM Sa PDV-om
SKU:
122766
| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| Boja | Unutrašnje |
| Broj stranica za ispis | PoE; 9W |
| Komplet | Unutrašnje |
| Brzina čitanja | Plafon i zid |
| Dimenzije | 5GHz 2402Mbps |
| Garancija | 802.11ax, 802.11ac, 802.11n |
Switch DLINK 8-Port Gigabit Unmanaged Desktop DGS-108GL
Na stanju
75.44KM Sa PDV-om
SKU:
122299
| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | 8 |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 8 |
| Brzina čitanja | Switching capacity 16 Gbps |
Ubiquiti Access-Point UniFi U6-Pro
Na stanju
667.72KM Sa PDV-om
SKU:
121286
| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Unutrašnje |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | 13W (potrošnja) |
| Dimenzije | Plafon i Zid |
| Garancija | WPA,WPA-Enterprise,WPA-PSK,WPA2,WPA3 |
Ubiquiti acces point UniFi U6-LR 802.11ax
Na stanju
783.32KM Sa PDV-om
SKU:
121043
| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| Boja | 1x RJ-45 port |
| Broj stranica za ispis | Unutrašnje |
| Komplet | 1x RJ-45 port |
| Brzina čitanja | max 5.5dBi |
| Dimenzije | Input: 44-57 V |
| Garancija | Plafon i zid |
Router Dlink bežični LTE DWR-920/E
Na stanju
217.80KM Sa PDV-om
SKU:
119492
| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | 4G LTE / 3G do 150 Mbps |
| Broj stranica za ispis | 802.11n |
| Komplet | 4G LTE / 3G do 150 Mbps |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 2 |
| Garancija | , micro SIM slot |
Range extender DLINK AC1200 FE port DAP-1610/E
Na stanju
99.78KM Sa PDV-om
SKU:
119489
| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | 1x 10/100 Ethernet priključak |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Vanjske |
| Dimenzije | 220v utičnica |
| Garancija | WEP/WPA/WPA2,WPS (PBC) |
switch DLINK 28-PORT Gigabit SFP+ 10G DGS-1250-28X
Na stanju
882.18KM Sa PDV-om
SKU:
119200
| Brend | D-Link |
|---|
Switch DLINK 8-Port Gigabit Smart Managed V2
Na stanju
120.46KM Sa PDV-om
SKU:
118689
| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | za poslovnu upotrebu – managed |
| Broj stranica za ispis | 8 |
| Komplet | za poslovnu upotrebu – managed |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 8 x 10/100/1000 Mbps |