Prikaz 193–204 od 435 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
MREŽNA OPREMA
POE injector UBIQUITI U-POE
Na stanju
26.77KM Sa PDV-om
SKU:
114417
| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| Boja | PoE injector/splitter |
| Broj stranica za ispis | Delivers up to 15W of PoE |
| Komplet | PoE injector/splitter |
| Brzina čitanja | 12 |
Access Point DLINK Wireless N300 DAP-2020/E
Na stanju
95.82KM Sa PDV-om
SKU:
113990
| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | 802.11n/b/g |
| Broj stranica za ispis | 2.4 Ghz 802.11b/g/n |
| Komplet | 802.11n/b/g |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 1x Lan 10/100 Mb/s |
| Garancija | 2x 5 dBi vanjske antene |
Range Extender DLINK N300 Wi-Fi DAP-1325
Na stanju
62.06KM Sa PDV-om
SKU:
113697
| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | kompatibilnost sa 802.11b/g/n |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | kompatibilnost sa 802.11b/g/n |
| Brzina čitanja | 1 x 10/100 LAN |
| Dimenzije | Vanjske |
| Garancija | 220v utičnica |
Range Extender DLINK AC1300 Wi-Fi DAP-1620/E
Na stanju
151.85KM Sa PDV-om
SKU:
110683
| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | https://eu.dlink.com/uk/en/products/dap-1620-ac1300-wifi-range-extender |
| Broj stranica za ispis | 802.11ac |
| Komplet | https://eu.dlink.com/uk/en/products/dap-1620-ac1300-wifi-range-extender |
| Brzina čitanja | kompatibilnost sa 802.11a/b/g/n/ac uređajima |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | Vanjske |
SFP DLINK 1000BaseSX MM Transceiver DEM-311GT
Na stanju
91.26KM Sa PDV-om
SKU:
110596
| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | 850nm Multi-Mode Tranceiver, 550m Maksimalna udaljenost, Duplex LC priključak |
| Broj stranica za ispis | Vrsta priključka: LC |
| Komplet | 850nm Multi-Mode Tranceiver, 550m Maksimalna udaljenost, Duplex LC priključak |
| Brzina čitanja | 24 |
USB Adapter DLINK AC DualBand Micro
Na stanju
48.67KM Sa PDV-om
SKU:
109827
| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | USB-wifi adapteri |
| Broj stranica za ispis | Brzina bežičnog prenosa do 433 Mb/s (2,4 i 5 GHz) |
| Komplet | USB-wifi adapteri |
| Brzina čitanja | Unutrašnja antena, WPS button |
| Dimenzije | 24 |
Switch DLINK 24-port Gb easy desktop GO-SW-24G/E
Na stanju
205.34KM Sa PDV-om
SKU:
109459
| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | za osnovnu upotrebu – unmanaged |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | za osnovnu upotrebu – unmanaged |
| Brzina čitanja | x 1000BASE-T Gigabit Ethernet |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | Ne |
Switch DLINK 8-Port Gigabit Unmanaged Metalni DGS-108/E
Na stanju
99.78KM Sa PDV-om
SKU:
109454
| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | za osnovnu upotrebu – unmanaged |
| Broj stranica za ispis | 8 |
| Komplet | za osnovnu upotrebu – unmanaged |
| Brzina čitanja | x 10/100/1000BASE-T ports |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | Ne |
HUB DLINK 7x USB 2.0
Na stanju
66.92KM Sa PDV-om
SKU:
107983
| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | 7 portni USB 2.0 hub |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | 7 portni USB 2.0 hub |