Prikaz 1–12 od 78 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
APC
Back-UPS APC, 2200VA Tower, 230V, AVR 6xIEC C13
SKU:
127750
Na stanju
711.07KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | 2200VA/1200W |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 8h |
| Garancija | AVR, tower |
Smart-UPS C APC 3000VA, Twr, 8x IEC C13+1x IEC C19
SKU:
127402
Na stanju
3,877.26KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Smart-UPS |
| Broj stranica za ispis | 3000VA/2100W |
| Komplet | Smart-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 220 V 240 V |
| Garancija | 8x IEC C13+1x IEC C19 |
Smart-UPS C APC, 1500VA, Tower, 230V, 8x IEC C13, SmartConnect, USB i serijski, AVR, grafički LCD
SKU:
122853
Na stanju
1,745.35KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Smart-UPS |
| Broj stranica za ispis | 1500VA/900W |
| Komplet | Smart-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 230V |
| Garancija | 8x IEC C13 |
APC Back-UPS, 2200VA | Tower, 230V, 4 x Schuko
SKU:
BX2200MI-GR
Na stanju
869.29KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Garancija | 24m |
APC Easy UPS On-Line 3000VA | 3000VA/2700W 230V | Input IEC C20, Output 6 x IEC C13
SKU:
SRV3KRIRK-E
Na stanju
3,788.89KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Garancija | 2G |
APC Easy UPS On-Line 1000VA | 1000VA/900W 230V Tower
SKU:
SRV1KI-E
Na stanju
1,597.08KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Garancija | — |
APC Easy UPS 1200VA, 230V, AVR, IEC Sockets
SKU:
127109
Na stanju
296.06KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Easy UPS |
| Broj stranica za ispis | 1200VA/650W |
| Komplet | Easy UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 230V |
| Garancija | 6x IEC 320 C13 |
APC Easy UPS 1200VA, 230V, AVR, Schuko Sockets
SKU:
127106
Na stanju
296.06KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Easy UPS |
| Broj stranica za ispis | 1200VA/650W |
| Komplet | Easy UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 230V |
| Garancija | 4x CEE 7/3 Schuko Outlets, AVR |
APC Easy UPS 1000VA | AVR, IEC Outlet
SKU:
BV1000I
Na stanju
319.74KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Rack PDU, Basic, Zero U, 16A | 230V | (20)C13 & (4)C19
SKU:
AP7554
Na stanju
1,494.77KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Garancija | — |
Rack PDU, Basic, Zero U, 32A | 230V | (20)C13 & (4)C19
SKU:
AP7553
Na stanju
1,334.90KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Garancija | — |