Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Laptopi
Laptop ASUS Zenbook S 14 UX5406AA-SU272X u9/32G/1T
Na stanju
6,065.24KM Sa PDV-om
SKU:
127752
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | OLED WQXGA+(WQ+) 2880*1800 16:10 Bend+500nits(HDR 1100nits) Glare DCI-P3:100%, 120Hz |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 9 |
| Komplet | OLED WQXGA+(WQ+) 2880*1800 16:10 Bend+500nits(HDR 1100nits) Glare DCI-P3:100%, 120Hz |
| Brzina čitanja | Processor 386H 2.1 GHz (18MB Cache, up to 4.9 GHz, 16 cores, 16 Threads) Intel® NPU up to 50TOPS |
| Dimenzije | Windows 11 Pro |
| Garancija | LPDDR5X 32GB ( 32GB LPDDR5X on board ) |
Laptop HP Elitebook 6 G1i 16 U5/32G/512G/W11Pro (CW7B6EC)
Na stanju
2,942.23KM Sa PDV-om
SKU:
127792
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Dijagonala od 40,6 cm (16 inča), WUXGA (1920 x 1200), IPS, zaštita od odbljesaka, 300 nita, 62,5 % sRGB |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 5 |
| Komplet | Dijagonala od 40,6 cm (16 inča), WUXGA (1920 x 1200), IPS, zaštita od odbljesaka, 300 nita, 62,5 % sRGB |
| Brzina čitanja | 235U (up to 2.4 GHz LP E-core Max Turbo frequency, up to 4.1 GHz E-core Max Turbo frequency, up to 4.9 GHz P-core Max Turbo frequency,12 MB L3cache, 2 P-cores, 2 LP E-cores and 8 E-cores,14 threads) |
| Dimenzije | Windows 10 Pro |
| Garancija | DDR5-5600 MT/s, 2 SODIMM |
Laptop HP 15-fc0146 R5/8G/512G/W11H/Touch/US keyboard (C0CL9UA)
Na stanju
1,212.08KM Sa PDV-om
SKU:
127728
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 15.6-inch diagonal, FHD (1920 x 1080),touch, IPS, micro-edge, BrightView, 300 nits, 45%NTS |
| Broj stranica za ispis | AMD Ryzen 5 |
| Komplet | 15.6-inch diagonal, FHD (1920 x 1080),touch, IPS, micro-edge, BrightView, 300 nits, 45%NTS |
| Brzina čitanja | 7520U (up to 4.3 GHz max boost clock, 4 MB L3 cache, 4 cores, 8 threads) |
| Dimenzije | Windows 11 Home |
| Garancija | 8 GB LPDDR5-5500 MT/s (onboard) Transfer rates up to 5500 MT/s. onboard |
Laptop HP ProBook 4 G1a 16 R7/24G/1T/FreeDOS (CT9M1ET)
Na stanju
2,426.58KM Sa PDV-om
SKU:
127683
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB |
| Broj stranica za ispis | AMD Ryzen 7 |
| Komplet | diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB |
| Brzina čitanja | 250 (up to 5.1 GHz max boost clock,16 MB L3 cache, 8 cores,16 threads) with AMD Radeon™ Graphics and AMD Ryzen™ AI (16NPU TOPS |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | DDR5-5600 MT/s; (Transferrates up to 5600 MT/s.), 1 x 24 GB, 2 SODIMM |
Ruksak HPTravel Plus 17 (A2CE0AA)
Na stanju
115.27KM Sa PDV-om
SKU:
127676
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Siva |
| Broj stranica za ispis | 100% polyester |
| Komplet | Siva |
| Brzina čitanja | 330 x 200 x 500 mm |
| Dimenzije | 1080 g |
| Garancija | Trolley pass-through; Padded back panel; Padded air mesh panel; 180-degree opening |
Ruksak HP Renew Executive 16 (6B8Y1UT)
Na stanju
143.17KM Sa PDV-om
SKU:
127672
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 40.9 cm, 16in |
| Broj stranica za ispis | crna/siva |
| Komplet | 40.9 cm, 16in |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 290 x 155 x 432 mm (expanded); 290 x 135 x 432 mm (non-expanded |
| Garancija | Cable pass-through; External USB port, Trolley pass-through; Padded back panel |
Laptop HP ProBook 465 G11 R5/16G/512G/FreeDOS (B9ZL6ET)
Na stanju
1,713.16KM Sa PDV-om
SKU:
127664
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, 45% NTSC |
| Broj stranica za ispis | AMD Ryzen 5 |
| Komplet | diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, 45% NTSC |
| Brzina čitanja | 7530U (up to 4.5 GHz max boost clock, 16 MB L3 cache, 6 cores, 12 threads) |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | DDR5-4800 MT/s (1 x 16 GB), 2 SODIMM |
Laptop HP 15-fd0127dx i7/16G/512G/W11H/Touch/US keyboard (B4HN8UA)
Na stanju
1,940.06KM Sa PDV-om
SKU:
127647
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 15.6-inch diagonal, FHD (1920 x 1080), touch, IPS, micro-edge, BrightView, 300 nits, 45%NTS |
| Broj stranica za ispis | Intel Core i7 |
| Komplet | 15.6-inch diagonal, FHD (1920 x 1080), touch, IPS, micro-edge, BrightView, 300 nits, 45%NTS |
| Brzina čitanja | 1355U, 10-Core, Up to 5.0 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 12 MB L3 cache, 12M L3 Cache |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | 16 GB DDR4-3200 MT/s (2 x 8 GB), Memory slot not user accessible |
Laptop HP 15-fc0057wm R7/16G/512G/W11H/Touch/US keyboard (BZ0J7UA)
Na stanju
1,617.32KM Sa PDV-om
SKU:
127594
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 15.6-inch diagonal, FHD (1920 x 1080), touch, IPS, micro-edge, BrightView, 300 nits, 45%NTS |
| Broj stranica za ispis | AMD Ryzen 7 |
| Komplet | 15.6-inch diagonal, FHD (1920 x 1080), touch, IPS, micro-edge, BrightView, 300 nits, 45%NTS |
| Brzina čitanja | 7730U (up to 4.5 GHz max boost clock, 16 MB L3 cache, 8 cores, 16 threads) |
| Dimenzije | Windows 11 Home |
| Garancija | 16 GB DDR4-3200 MT/s (2 x 8 GB), Memory slot not user accessible |
Laptop HP 255R G10 R5/16GB/1T/DOS (CV4Q1AT)
Na stanju
1,498.42KM Sa PDV-om
SKU:
127576
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | FHD (1920 x 1080), narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Broj stranica za ispis | AMD Ryzen 5 |
| Komplet | FHD (1920 x 1080), narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Brzina čitanja | 7535U (maksimalno povećanje radnog takta do 4,5 GHz, 16 MB L3 predmemorije, 6 jezgri, 12 niti) |
| Dimenzije | FreeDOS 3.0 |
| Garancija | DDR5-4800 MT/s (1 x 16 GB), 2 SODIMM |
Laptop HP 250R G10 i5/16GB/1T/FreeDOS (D13J4ET)
Na stanju
1,569.99KM Sa PDV-om
SKU:
127575
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | FHD (1920 x 1080), SVA, narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Broj stranica za ispis | Intel Core 5 |
| Komplet | FHD (1920 x 1080), SVA, narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Brzina čitanja | 120U (do 5,0 GHz uz tehnologiju Intel® Turbo Boost, 12 MB L3 predmemorije, 10 jezgri, 12 niti) |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | DDR5-5600 MT/s (1 x 16 GB), 2 SODIMM |
Laptop HP 250 G10 i5/8G/512G/DOS/US keyboard (B39SVAT)
Na stanju
1,420.76KM Sa PDV-om
SKU:
127565
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | diagonal, FHD (1920 x 1080), narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Broj stranica za ispis | Intel Core i5 |
| Komplet | diagonal, FHD (1920 x 1080), narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Brzina čitanja | -1334U (do 4,6 GHz sa funkcijom Intel® Turbo BoostTechnology, 12 MB L3 keš memorije, 10 jezgara, 12 niti) |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | 8 GB DDR4-3200 MT/s (1 x 8 GB), 2 SODIMM |