Prikaz 37–48 od 86 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
APC
Easy UPS APC, 1000VA, Montaža na pod/zid, 230V, 4x CEE 7/3 Schuko BE1050G2-GR
SKU:
125005
Na stanju
386.57KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Easy UPS |
| Broj stranica za ispis | 1000VA/600W |
| Komplet | Easy UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 230V |
| Garancija | 4x CEE 7/3 Schuko |
Back-UPS APC, 500VA/300W, Tower, 4x IEC C13
SKU:
126192
Na stanju
386.57KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | 500VA/300W |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 8h |
| Garancija | AVR, tower |
Back-UPS APC, 1200VA, Tower, 230V, 4x CEE 7/7 Schuko utičnice, AVR
SKU:
122842
Na stanju
399.49KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | 1200VA/650W |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 8h |
| Garancija | AVR, tower |
Easy UPS APC 1600VA, 230V, AVR, 4x IEC C13
SKU:
127044
Na stanju
399.49KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Easy UPS |
| Broj stranica za ispis | 1600VA/900W |
| Komplet | Easy UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 230V |
| Garancija | 4x IEC C13 |
Easy UPS APC 1600VA, 230V, AVR, 4xSchuko
SKU:
127045
Na stanju
399.49KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | 1600VA/900W |
| Broj stranica za ispis | 230V |
| Komplet | 1600VA/900W |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 8h |
| Garancija | AVR, |
Back-UPS APC, 650VA/400W, Tower, 4x IEC C13
SKU:
126193
Na stanju
464.14KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | 650VA/400W |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 8h |
| Garancija | AVR, tower |
APC Back UPS PRO BR 650VA | 6 x IEC outlets, AVR
SKU:
BR650MI
Na stanju
619.49KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Garancija | — |
Back-UPS Pro APC, 650VA/390W, Tower, 230V, 6x IEC C13 utičnica, AVR, LCD, zamjenjiva baterija
SKU:
122835
Na stanju
491.28KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | Pro |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 650VA/390W |
| Dimenzije | 230V |
| Garancija | 6x IEC C13 |
Back-UPS APC, 1600VA, Tower, 230V, 6x IEC C13 utičnica, AVR
SKU:
122843
Na stanju
497.74KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | 1600VA/900W |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 8h |
| Garancija | AVR, tower |
APC Back-UPS, 1600VA | Tower, 230V, 4 x Schuko
SKU:
BX1600MI-GR
Na stanju
679.44KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Garancija | 2G |
APC Network Management Card | Easy UPS 1PH
SKU:
AP9544
Na stanju
695.43KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Garancija | — |
Back-UPS APC, 1600VA, Tower, 230V, 4x CEE 7/7 Schuko utičnice, AVR
SKU:
122844
Na stanju
530.08KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | 1600VA/900W |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 8h |
| Garancija | AVR, tower |