Prikaz 13–17 od 17 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filter cijena
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Braun Photo Technik
Stativ BRAUN LightWeight 130S
Na lageru
64.23KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
116423
| Brend | Braun Photo Technik |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | maks: 135cm; min 48cm, torba uključena |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 12 mjeseci |
Stativ BRAUN LightWeight BLT 100S
Na lageru
22.84KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
116422
| Brend | Braun Photo Technik |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | maks: 110 cm; min: 40 cm, torba uključena |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | , težina: 500 g; nosivost: 2 kg |
| Dimenzije | 12 mjeseci |
Stativ BRAUN LightWeight 3001S
Na lageru
67.09KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
116420
| Brend | Braun Photo Technik |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | maks: 157cm; min: 55cm; torba uključena |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | , težina 1100g; nosivost: 5kg |
| Dimenzije | 12 mjeseci |
Stativ BRAUN PRO VIDEO 185
Na lageru
628.06KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
113395
| Brend | Braun Photo Technik |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | maks: 185 cm; min: 85,5 cm; težina 4,5 kg; aluminij |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | , nosivost: 5 kg |
| Dimenzije | 12 mjeseci |
Stativ BRAUN Monopod M4
Na lageru
171.29KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
111629
| Brend | Braun Photo Technik |
|---|---|
| Boja | 3in1 with stand, table tripod |
| Komplet | 3in1 with stand, table tripod |