Prikaz 121–132 od 223 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Brother
Printer za naljepnice BROTHER TD-4210D
Na stanju
398.53KM Sa PDV-om
SKU:
124319
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Desktop |
| Broj stranica za ispis | Serijski, USB, Ethernet, 2,08 kg |
| Komplet | Desktop |
| Brzina čitanja | 127 mm u sekundi |
| Dimenzije | 108 x 155 x 224 mm |
Printer BROTHER HL-L5210DN
Na stanju
672.59KM Sa PDV-om
SKU:
124317
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 48 str/min |
| Garancija | USB, Ethernet |
Skener BROTHER ADS-4100
Na stanju
834.75KM Sa PDV-om
SKU:
124315
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Domaća i poslovna upotreba |
| Broj stranica za ispis | Stolni skener |
| Komplet | Domaća i poslovna upotreba |
| Brzina čitanja | CIS |
| Dimenzije | do 35 str/min |
| Garancija | A4 |
Foto papir BROTHER BP71GP50
Na stanju
22.27KM Sa PDV-om
SKU:
124102
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | 10×15 cm |
| Broj stranica za ispis | sjajni |
| Komplet | 10×15 cm |
| Brzina čitanja | 50 |
| Dimenzije | 201g/m2 – 800g/m2 |
Foto papir BROTHER BP71GP20
Na stanju
13.35KM Sa PDV-om
SKU:
124101
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | 10×15 cm |
| Broj stranica za ispis | sjajni |
| Komplet | 10×15 cm |
| Brzina čitanja | 20 |
| Dimenzije | 201g/m2 – 800g/m2 |
Foto papir BROTHER BP71GA4
Na stanju
31.18KM Sa PDV-om
SKU:
124100
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | sjajni |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | 20 |
| Dimenzije | 201g/m2 – 800g/m2 |