Prikaz 181–192 od 947 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
CANON
Kalkulator CANON F715SGBK
SKU:
124455
Na stanju
38.60KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Tehnički / Školski |
| Broj stranica za ispis | 10+2 znamenki |
| Komplet | Tehnički / Školski |
| Brzina čitanja | 250 funkcija |
| Dimenzije | dvojno napajanje |
| Garancija | 168 x 86,3 x 17,8 mm |
Objektiv CANON RF70-200MM F4 L IS USM
SKU:
124376
Na stanju
4,049.25KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | zoom |
| Broj stranica za ispis | tele |
| Komplet | zoom |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | RF |
| Garancija | 83,5 x 1195 |
Objektiv CANON RF15-35mm F/2,8 L IS USM
SKU:
124334
Na stanju
5,618.25KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | zoom |
| Broj stranica za ispis | širokokutni |
| Komplet | zoom |
| Brzina čitanja | 2.8 |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | 88,5 x 126,8 |
Fotoaparat CANON R50 + RFS18-150 S SEE
SKU:
124331
Na stanju
2,425.15KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 7,5 cm (2,95”) |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | WiFi/Bluetooth |
| Dimenzije | 4K |
| Garancija | komplet sa jednim objektivom |
Fotoaparat CANON R50 + RFS18-45 S CREATOR SEE
SKU:
124271
Na stanju
1,896.73KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Papir Canon FA-RG1 A3 25 kom, 320g, premium fine art
SKU:
124194
Na stanju
271.67KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | A3 |
| Broj stranica za ispis | 297X420 |
| Komplet | A3 |
| Brzina čitanja | Premium fine Art |
| Dimenzije | 25 |
Printer CANON Selphy CP1500 WH
SKU:
124158
Na stanju
256.93KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Maksimalna razlučivost 300 x 300 dpi |
| Broj stranica za ispis | 3 tinte u boji (žuta, cijan, magenta) sa zaštitnim premazom256 nijansi po boji (24-bitna dubina boje) |
| Komplet | Maksimalna razlučivost 300 x 300 dpi |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
Printer CANON Selphy CP1500 Black
SKU:
124157
Na stanju
256.93KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Maksimalna razlučivost 300 x 300 dpi |
| Broj stranica za ispis | 3 tinte u boji (žuta, cijan, magenta) sa zaštitnim premazom256 nijansi po boji (24-bitna dubina boje) |
| Komplet | Maksimalna razlučivost 300 x 300 dpi |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |