Prikaz 205–216 od 951 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
CANON
Rolna CANON Matt Coated 90g 24in 45m
Na stanju
115.05KM Sa PDV-om
SKU:
101703
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 610 mm (24″) |
| Broj stranica za ispis | Matt Coated |
| Komplet | 610 mm (24″) |
| Brzina čitanja | 75g/m2 – 150g/m2 |
Toner CANON C-EXV 33
Na stanju
117.52KM Sa PDV-om
SKU:
102742
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | CEXV33 |
| Broj stranica za ispis | iR2520 |
| Komplet | CEXV33 |
| Brzina čitanja | iR2530i |
| Dimenzije | 14.600 str |
Toner CANON C-EXV 34 Black
Na stanju
123.03KM Sa PDV-om
SKU:
103951
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | CEXV34B |
| Broj stranica za ispis | iRA C2020 |
| Komplet | CEXV34B |
| Brzina čitanja | 23.000 str |
Rolna CANON Matt Coated 180g 36in 30m
Na stanju
124.61KM Sa PDV-om
SKU:
115878
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 914 mm (36″) |
| Broj stranica za ispis | Matt Coated |
| Komplet | 914 mm (36″) |
| Brzina čitanja | 160g/m2 – 200g/m2 |
Canon papir Standard 914mm3 rolne u kutiji x 50 metara
Na stanju
97.06KM Sa PDV-om
SKU:
4281V673
| Brend | CANON |
|---|---|
| Memorija | U kutiji dolazi 3 komada x 50 metara |
| Garancija | — |
Tinta CANON CLI-526 C/M/Y pack
Na stanju
127.67KM Sa PDV-om
SKU:
109264
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | cyan/magenta/yellow |
| Broj stranica za ispis | Cyan 9 ml, magenta 9 ml, yellow 9 ml |
| Komplet | cyan/magenta/yellow |
MFP CANON Pixma MG2551s
Na stanju
98.49KM Sa PDV-om
SKU:
124620
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | do 20 str/min |
| Garancija | USB |
Papir Canon FA-RG1 A4 25 kom, 320g, premium fine art
Na stanju
135.10KM Sa PDV-om
SKU:
124115
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | 210 x 297 |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | Premium fine Art |
| Dimenzije | 25 |
KOMPLET CANON CLI-581 C/M/Y/BK
Na stanju
139.54KM Sa PDV-om
SKU:
125576
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | black/cyan/magenta/yellow |
| Broj stranica za ispis | za TS705/6350/8350/9550,TR7550/TR8550 |
| Komplet | black/cyan/magenta/yellow |
| Brzina čitanja | CYAN 5,6 ml, MAGENTA 5,6 ml, RUMENA 5,6 ml, FOTO CRNA 5,6 ml |