Prikaz 37–48 od 951 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
CANON
MFP CANON i-SENSYS MF754Cdw II
SKU:
127629
Na stanju
1,707.17KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | 33 str/min (mono), 15 str/min (boja), 27 sekundi po fotografiji formata 10 x 15 cm |
| Garancija | DA |
Bubanj CANON C-EXV 37
SKU:
107238
Na stanju
433.76KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | BCEXV37 |
| Broj stranica za ispis | iRA400i |
| Komplet | BCEXV37 |
| Brzina čitanja | iRA500i |
| Dimenzije | 89.500 str |
Objektiv CANON RF24MM F1.4 L VCM EMEA
SKU:
127632
Na stanju
3,879.10KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | fiksni |
| Broj stranica za ispis | širokokutni |
| Komplet | fiksni |
| Brzina čitanja | 1.8 |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | Promjer filtra (mm): 52 |
Kolor laserski printer CANON Printer CANON LBP647CDW
SKU:
127557
Na stanju
569.53KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 38 str/min |
| Garancija | USB, mreža, WiFi |
MFP CANON Pixma TS3750IBK
SKU:
127553
Na stanju
131.32KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | do 20 str/min |
| Garancija | USB, WiFi |
TONER CANON CRG-070 BK ZA LBP243, LBP246, MF461,MF463,MF465, ZA 3.000 STRANI
SKU:
127526
Na stanju
250.51KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|
Canon tinta PFI-030 Yellow
SKU:
3492C001AA
Na stanju
125.61KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Memorija | 55ml |
| Garancija | — |
Canon tinta PFI-030 MBK
SKU:
3488C001AA
Na stanju
125.61KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Memorija | 55ml |
| Garancija | — |
Canon tinta PFI-121 M
SKU:
6267C001AA
Na stanju
179.28KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Memorija | 130ml |
| Garancija | — |
Exchange Roller Kit Canon DR-G serija
SKU:
3601C002AA
Na stanju
342.58KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Garancija | — |