Prikaz 577–588 od 951 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
CANON
Tinta CANON PFI-710 Magenta
Na stanju
787.07KM Sa PDV-om
SKU:
113822
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | magenta |
| Broj stranica za ispis | IPF TX-2000, IPF TX-3000 |
| Komplet | magenta |
| Brzina čitanja | IPF TX-4000 |
| Dimenzije | 700ml |
Tinta CANON PFI-710 Yellow
Na stanju
787.07KM Sa PDV-om
SKU:
113821
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | yellow |
| Broj stranica za ispis | IPF TX-2000, IPF TX-3000 |
| Komplet | yellow |
| Brzina čitanja | IPF TX-4000 |
| Dimenzije | 700ml |
Tinta CANON PFI-710 Black
Na stanju
787.07KM Sa PDV-om
SKU:
113820
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | black |
| Broj stranica za ispis | IPF TX-2000, IPF TX-3000 |
| Komplet | black |
| Brzina čitanja | IPF TX-4000 |
| Dimenzije | 700ml |
MFP CANON PIXMA G3410
Na stanju
355.42KM Sa PDV-om
SKU:
113802
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | https://www.canon.ba/printers/pixma-g3410/ |
| Broj stranica za ispis | https://www.canon.ba/offers/officewarrantypromotion/ |
| Komplet | https://www.canon.ba/printers/pixma-g3410/ |
| Brzina čitanja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Dimenzije | A4 |
| Garancija | do 20 str/min |
Rolna CANON Matt Coated 180g 24in 30m
Na stanju
89.91KM Sa PDV-om
SKU:
113761
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 610 mm (24″) |
| Broj stranica za ispis | Matt Coated |
| Komplet | 610 mm (24″) |
| Brzina čitanja | 160g/m2 – 200g/m2 |
Tinta CANON PFI-1700 Cyan
Na stanju
954.25KM Sa PDV-om
SKU:
113748
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | cyan |
| Broj stranica za ispis | IPF PRO-2000, IPF PRO-4000,IPF PRO-4000S |
| Komplet | cyan |
| Brzina čitanja | PRO-6000,PRO-6000S |
| Dimenzije | 700ml |
Tinta CANON PFI-1700 Blue
Na stanju
954.25KM Sa PDV-om
SKU:
113747
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | blue |
| Broj stranica za ispis | IPF PRO-2000, IPF PRO-4000,IPF PRO-4000S |
| Komplet | blue |
| Brzina čitanja | PRO-6000,PRO-6000S |
| Dimenzije | 700ml |
Tinta CANON PFI-1700 Photo Black
Na stanju
954.25KM Sa PDV-om
SKU:
113746
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | photo black |
| Broj stranica za ispis | IPF PRO-2000, IPF PRO-4000,IPF PRO-4000S |
| Komplet | photo black |
| Brzina čitanja | PRO-6000,PRO-6000S |
| Dimenzije | 700ml |
Tinta CANON PFI-1700 Photo Magenta
Na stanju
954.25KM Sa PDV-om
SKU:
113745
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | photo magenta |
| Broj stranica za ispis | IPF PRO-2000, IPF PRO-4000,IPF PRO-4000S |
| Komplet | photo magenta |
| Brzina čitanja | PRO-6000,PRO-6000S |
| Dimenzije | 700ml |
Bubanj CANON 034 Yellow
Na stanju
670.34KM Sa PDV-om
SKU:
113716
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | BCEXV034Y |
| Broj stranica za ispis | iR C1225 |
| Komplet | BCEXV034Y |
| Brzina čitanja | iR C1225iF |
| Dimenzije | 34.000 str |