Prikaz 685–696 od 951 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
CANON
Skener CANON DR-M160II
Na stanju
1,637.95KM Sa PDV-om
SKU:
108583
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Stolni skener |
| Broj stranica za ispis | CMOS CIS |
| Komplet | Stolni skener |
| Brzina čitanja | više od 40 str/min |
| Dimenzije | 60 ppm/120 ipm |
| Garancija | A4 |
Objektiv CANON EFS10-18 IS STM
Na stanju
583.53KM Sa PDV-om
SKU:
108542
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | širokokutni |
| Broj stranica za ispis | 4.5-5.6 |
| Komplet | širokokutni |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | EF-S |
| Garancija | 74,6 x 72,0 |
Tinta CANON PFI-106 Photo Grey
Na stanju
276.03KM Sa PDV-om
SKU:
108507
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | photo grey |
| Broj stranica za ispis | IPF6450, IPF6400 |
| Komplet | photo grey |
| Brzina čitanja | IPF6300,IPF6350 |
| Dimenzije | 130ml |
Tinta CANON PFI-106 Grey
Na stanju
276.03KM Sa PDV-om
SKU:
108506
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | grey |
| Broj stranica za ispis | IPF6450, IPF6400 |
| Komplet | grey |
| Brzina čitanja | IPF6300,IPF6350 |
| Dimenzije | 130ml |
Tinta CANON PFI-106 Blue
Na stanju
276.03KM Sa PDV-om
SKU:
108505
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | blue |
| Broj stranica za ispis | IPF6450, IPF6400 |
| Komplet | blue |
| Brzina čitanja | IPF6300,IPF6350 |
| Dimenzije | 130ml |
Tinta CANON PFI-106 Green
Na stanju
276.03KM Sa PDV-om
SKU:
108504
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | green |
| Broj stranica za ispis | IPF6450, IPF6400 |
| Komplet | green |
| Brzina čitanja | IPF6300,IPF6350 |
| Dimenzije | 130ml |
Tinta CANON PFI-106 Red
Na stanju
276.03KM Sa PDV-om
SKU:
108503
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | red |
| Broj stranica za ispis | IPF6450, IPF6400 |
| Komplet | red |
| Brzina čitanja | IPF6300,IPF6350 |
| Dimenzije | 130ml |
Tinta CANON PFI-106 Photo Cyan
Na stanju
276.03KM Sa PDV-om
SKU:
108501
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | photo cyan |
| Broj stranica za ispis | IPF6450, IPF6400 |
| Komplet | photo cyan |
| Brzina čitanja | IPF6300,IPF6350 |
| Dimenzije | 130ml |
Toner CANON C-EXV 47 Yellow
Na stanju
307.57KM Sa PDV-om
SKU:
108498
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | CEXV47Y |
| Broj stranica za ispis | iRA C250i |
| Komplet | CEXV47Y |
| Brzina čitanja | iRA C350i |
| Dimenzije | 21.500 str |
Toner CANON C-EXV 47 Magenta
Na stanju
307.57KM Sa PDV-om
SKU:
108497
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | CEXV47M |
| Broj stranica za ispis | iRA C250i |
| Komplet | CEXV47M |
| Brzina čitanja | iRA C350i |
| Dimenzije | 21.500 str |
Toner CANON C-EXV 47 Cyan
Na stanju
307.57KM Sa PDV-om
SKU:
108496
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | CEXV47C |
| Broj stranica za ispis | iRA C250i |
| Komplet | CEXV47C |
| Brzina čitanja | iRA C350i |
| Dimenzije | 21.500 str |