Prikaz 697–708 od 947 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
CANON
Objektiv CANON EFS18-55IS II
SKU:
105456
Na stanju
440.79KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | fiksni |
| Broj stranica za ispis | standardni |
| Komplet | fiksni |
| Brzina čitanja | 3.5-5.6 |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | 58mm |
Tinta CANON PFI-207 MB
SKU:
108321
Na stanju
583.60KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | matte black |
| Broj stranica za ispis | IPF680,IPF685 |
| Komplet | matte black |
| Brzina čitanja | IPF780,IPF785 |
| Dimenzije | 300ml |
Tinta CANON PFI-207 Cyan
SKU:
108322
Na stanju
583.60KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | cyan |
| Broj stranica za ispis | IPF680,IPF685 |
| Komplet | cyan |
| Brzina čitanja | IPF780,IPF785 |
| Dimenzije | 300ml |
Tinta CANON PFI-207 Magenta
SKU:
108323
Na stanju
583.60KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | magenta |
| Broj stranica za ispis | IPF680,IPF685 |
| Komplet | magenta |
| Brzina čitanja | IPF780,IPF785 |
| Dimenzije | 300ml |
Tinta CANON PFI-207 Yellow
SKU:
108324
Na stanju
583.60KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | yellow |
| Broj stranica za ispis | IPF680,IPF685 |
| Komplet | yellow |
| Brzina čitanja | IPF780,IPF785 |
| Dimenzije | 300ml |
Tinta CANON PFI-207 B
SKU:
108325
Na stanju
583.60KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | black |
| Broj stranica za ispis | IPF680,IPF685 |
| Komplet | black |
| Brzina čitanja | IPF780,IPF785 |
| Dimenzije | 300ml |
Drum CANON CRG-053 – LBP852Cx
SKU:
119693
Na stanju
589.34KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | LBP852Cx |
| Broj stranica za ispis | 70.000 str |
| Komplet | LBP852Cx |
Kolor laserski printer CANON Printer CANON LBP646CDW
SKU:
127631
Na stanju
455.34KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 38 str/min |
| Garancija | USB, mreža, WiFi |