Prikaz 109–120 od 124 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Xiaomi
Xiaomi produžni kabl 3 x Schuko, 2 x USB-C (20W), 1x USB-A (15W), dužina 1.4 m
Na stanju
63.18KM Sa PDV-om
SKU:
BHR07UKEU
Pametni sat Xiaomi Mi Watch Lite crni
Na stanju
191.65KM Sa PDV-om
SKU:
118962
| Brend | Xiaomi |
|---|---|
| Boja | 1.4″ |
| Broj stranica za ispis | 41 x 35 x 11.9 mm |
| Komplet | 1.4″ |
| Brzina čitanja | Accelerometer, gyro, heart rate, barometer Messaging Email, IM Games |
| Dimenzije | 12 mjeseci |
| Garancija | 320 x 320 pixels |
Pametni sat Xiaomi HAYLOU Solar Black
Na stanju
150.63KM Sa PDV-om
SKU:
118961
| Brend | Xiaomi |
|---|---|
| Boja | 1,28″ |
| Broj stranica za ispis | 45,3 × 45,3 × 11,4 mm |
| Komplet | 1,28″ |
| Brzina čitanja | Bluetooth 5.0, optički senzor otkucaja srca, senzor ubrzanja, brojač koraka, telefon za pronalaženje, štoperica, |
| Dimenzije | muzički uređaj, otpornost na prašinu i vodu IP68 |
| Garancija | Android 4.4 i noviji / iOS 8.0 i noviji |
Pametni sat Xiaomi IMILAB KW66 crni
Na stanju
150.63KM Sa PDV-om
SKU:
118960
| Brend | Xiaomi |
|---|---|
| Boja | 1.28″ |
| Broj stranica za ispis | 45,3 mm x 11,4 mm |
| Komplet | 1.28″ |
| Brzina čitanja | Povezivanje Bluetooth verzija 5.0 |
| Dimenzije | , Materijal Kućišta ABS plastika, Mjerenje 13 sportskih aktivnosti (trčani, |
| Garancija | Kompatibilnost S OS Android 5.1, iOS 9.0 ili noviji |