Prikaz svih 3 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
2200VA/1200W
Back-UPS APC, 2200VA Tower, 230V, AVR 6xIEC C13
Na stanju
711.07KM Sa PDV-om
SKU:
127750
| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | 2200VA/1200W |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 8h |
| Garancija | AVR, tower |
Easy UPS APC 2200VA, 230V, AVR, IEC Sockets
Na stanju
581.79KM Sa PDV-om
SKU:
126788
| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Easy UPS |
| Broj stranica za ispis | 2200VA/1200W |
| Komplet | Easy UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 230V |
| Garancija | 6x IEC C13 |
2200VA, 230V, AVR, Schuko Sockets
Na stanju
567.57KM Sa PDV-om
SKU:
126236
| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Easy UPS |
| Broj stranica za ispis | 2200VA/1200W |
| Komplet | Easy UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 230V |
| Garancija | 4x CEE 7/3 Schuko outlets |