Prikaz svih 4 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
24 mjeseca
Kuhinjski robot KENWOOD Go KZM35.000GY 800W
Na stanju
638.82KM Sa PDV-om
SKU:
125625
| Brend | Kenwood |
|---|---|
| Boja | https://www.kenwoodworld.com/pl-pl/mikser-stojcy-kmix-pastelowo-roowy/p/KMX754APP |
| Broj stranica za ispis | Kapacitet 4l |
| Komplet | https://www.kenwoodworld.com/pl-pl/mikser-stojcy-kmix-pastelowo-roowy/p/KMX754APP |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 10,9 kg |
| Garancija | Mikser sa posudom |
Mikser KENWOOD HMP40.000RD
Na stanju
114.08KM Sa PDV-om
SKU:
125266
| Brend | Kenwood |
|---|---|
| Boja | https://www.kenwoodworld.com/en-gb/quickmix-go-clay-red-hmp40-000rd/p/HMP40.000RD |
| Broj stranica za ispis | Clay Red, Stainless Steel |
| Komplet | https://www.kenwoodworld.com/en-gb/quickmix-go-clay-red-hmp40-000rd/p/HMP40.000RD |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 350W |
Mikser KENWOOD HMP40.000GY
Na stanju
114.08KM Sa PDV-om
SKU:
125265
| Brend | Kenwood |
|---|---|
| Boja | https://www.kenwoodworld.com/en/quickmix-go-storm-blue-hmp40-000gy/p/HMP40.000GY |
| Broj stranica za ispis | Stainless Steel, Storm Blue |
| Komplet | https://www.kenwoodworld.com/en/quickmix-go-storm-blue-hmp40-000gy/p/HMP40.000GY |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 350W |
Mikser sa posudom KENWOOD KMX754APP
Na stanju
758.98KM Sa PDV-om
SKU:
124262
| Brend | Kenwood |
|---|---|
| Boja | https://www.kenwoodworld.com/pl-pl/mikser-stojcy-kmix-pastelowo-roowy/p/KMX754APP |
| Broj stranica za ispis | Kapacitet – tijesto: 2,72 kg |
| Komplet | https://www.kenwoodworld.com/pl-pl/mikser-stojcy-kmix-pastelowo-roowy/p/KMX754APP |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 10,9 kg |