Prikaz 1–12 od 29 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
24 mjeseca
Ormarić za kontrolu temperature vina SEVERIN 10008908000
Na stanju
962.79KM Sa PDV-om
SKU:
127350
| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | https://severin.com/it-it/alimentazione-e-preparazione/frigoriferi/frigoriferi-per-vino-e-bevande/wks-8908-armadio-di-controllo-della-temperatura-del-vino/ |
| Broj stranica za ispis | Dimenzije proizvoda (VxŠxD): 840 x 482 x 470 mm |
| Komplet | https://severin.com/it-it/alimentazione-e-preparazione/frigoriferi/frigoriferi-per-vino-e-bevande/wks-8908-armadio-di-controllo-della-temperatura-del-vino/ |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 26,410 kg |
Aparat za čaj SEVERIN 10003422000
Na stanju
384.81KM Sa PDV-om
SKU:
127352
| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/coffee-breakfast/kettles-tea-makers/wk-3422-professional-tea-maker-with-automatic-lift-function/ |
| Broj stranica za ispis | Neklizajuće gumene nožice |
| Komplet | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/coffee-breakfast/kettles-tea-makers/wk-3422-professional-tea-maker-with-automatic-lift-function/ |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 2,011 kg |
Airfryer SEVERIN 10002468000
Na stanju
384.81KM Sa PDV-om
SKU:
127326
| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/cooking-baking/hot-air-fryers/fr-2468-severin-s-fry-duo-stack-air-fryer/ |
| Broj stranica za ispis | Dimenzije proizvoda (VxŠxD): 354 x 443 x 286 mm |
| Komplet | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/cooking-baking/hot-air-fryers/fr-2468-severin-s-fry-duo-stack-air-fryer/ |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 8,460 kg |
Airfryer SEVERIN 10002464000
Na stanju
355.91KM Sa PDV-om
SKU:
127325
| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/cooking-baking/hot-air-fryers/fr-2464-severin-s-fry-pizza-more-hot-air-fryer/ |
| Broj stranica za ispis | Dimenzije proizvoda (VxŠxD): 200 x 410 x 390 mm |
| Komplet | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/cooking-baking/hot-air-fryers/fr-2464-severin-s-fry-pizza-more-hot-air-fryer/ |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 5,030 kg |
Multipraktik SEVERIN 10003892000
Na stanju
282.91KM Sa PDV-om
SKU:
127341
| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/food-preparation/multi-chopper/km-3892-multifunctional-food-processor/ |
| Broj stranica za ispis | Dijelovi se mogu prati u mašini za suđe |
| Komplet | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/food-preparation/multi-chopper/km-3892-multifunctional-food-processor/ |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 5,192 kg |
Rezač SEVERIN 10003915000
Na stanju
266.18KM Sa PDV-om
SKU:
127343
| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/food-preparation/kitchen-gadgets/as-3915-universal-cutter/ |
| Broj stranica za ispis | Neklizajuće gumene nožice |
| Komplet | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/food-preparation/kitchen-gadgets/as-3915-universal-cutter/ |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 4,266 kg |
Aparat za grijanje i pjenjenje mlijeka SEVERIN 10003579000 indukcijska
Na stanju
223.59KM Sa PDV-om
SKU:
127356
| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/coffee-breakfast/milk-frother/sm-3579-induction-milk-frother-spuma-lite/ |
| Broj stranica za ispis | Dimenzije proizvoda (VxŠxD): 210 x 185 x 135 mm |
| Komplet | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/coffee-breakfast/milk-frother/sm-3579-induction-milk-frother-spuma-lite/ |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 1,137 kg |
Aparat za grijanje i pjenjenje mlijeka SEVERIN 10003588000
Na stanju
206.86KM Sa PDV-om
SKU:
127355
| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/coffee-breakfast/milk-frother/sm-3588-milk-frother/ |
| Broj stranica za ispis | Dimenzije proizvoda (VxŠxD): 230 x 170 x 125 mm |
| Komplet | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/coffee-breakfast/milk-frother/sm-3588-milk-frother/ |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0,992 kg |
Kuhalo za vodu i čaj SEVERIN 10003473000
Na stanju
206.86KM Sa PDV-om
SKU:
127353
| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/coffee-breakfast/kettles-tea-makers/wk-3473-deluxe-mini-tea-water-kettle/ |
| Broj stranica za ispis | Neklizajuće gumene nožice |
| Komplet | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/coffee-breakfast/kettles-tea-makers/wk-3473-deluxe-mini-tea-water-kettle/ |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 1,254 kg |
Kuhalo za vodu SEVERIN 10003418000
Na stanju
177.96KM Sa PDV-om
SKU:
127330
| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/coffee-breakfast/kettles-tea-makers/wk-3418-digital-electric-kettle/ |
| Broj stranica za ispis | Neklizajuće gumene nožice |
| Komplet | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/coffee-breakfast/kettles-tea-makers/wk-3418-digital-electric-kettle/ |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 1,124 kg |
Airfryer SEVERIN 10002461000
Na stanju
177.96KM Sa PDV-om
SKU:
127323
| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/cooking-baking/hot-air-fryers/fr-2461-hot-air-fryer-black-line-single/ |
| Broj stranica za ispis | Dimenzije proizvoda (VxŠxD): 284 x 241 x 338 mm |
| Komplet | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/cooking-baking/hot-air-fryers/fr-2461-hot-air-fryer-black-line-single/ |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 3,406 kg |
Airfryer SEVERIN 10002430000
Na stanju
156.66KM Sa PDV-om
SKU:
127324
| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/cooking-baking/hot-air-fryers/fr-2430-hot-air-fryer/ |
| Broj stranica za ispis | Dimenzije proizvoda (VxŠxD): 340 x 290 x 400 mm |
| Komplet | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/cooking-baking/hot-air-fryers/fr-2430-hot-air-fryer/ |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 4,576 kg |