Prikaz svih 3 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
8,1 cm (3,2")
Fotoaparat CANON R5 Mark ll 6GHZ BODY
SKU:
124591
Na stanju
9,530.47KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 45 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 45 mp |
| Komplet | 45 mil pixela |
| Brzina čitanja | 8,1 cm (3,2″) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R5 Mark ll 6GHZ+24105USM
SKU:
124597
Na stanju
12,002.73KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 45 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 45 mp |
| Komplet | 45 mil pixela |
| Brzina čitanja | 8,1 cm (3,2″) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON EOS R1 6GHZ BODY
SKU:
124590
Na stanju
14,272.57KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 8,1 cm (3,2″) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |