Prikaz svih 2 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
900VA/540W
Back-UPS Pro APC , 900VA/540W, Tower, 230V, 5x CEE 7/7 Schuko outlets, AVR, LCD, zamjenjiva baterija
SKU:
122874
Na stanju
704.60KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | Pro |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 900VA/540W |
| Dimenzije | 176-294V |
| Garancija | 8h |
Back-UPS Pro APC, 900VA/540W, Tower, 230V, 6x IEC C13 utičnica, AVR, LCD, zamjenjiva baterija
SKU:
122836
Na stanju
665.82KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | Pro |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 900VA/540W |
| Dimenzije | 230V |
| Garancija | 6x IEC C13 |