Prikaz svih 3 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Polyester
Ruksak HP Renew Executive 16 (6B8Y1UT)
SKU:
127672
Na stanju
143.17KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 40.9 cm, 16in |
| Broj stranica za ispis | crna/siva |
| Komplet | 40.9 cm, 16in |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 290 x 155 x 432 mm (expanded); 290 x 135 x 432 mm (non-expanded |
| Garancija | Cable pass-through; External USB port, Trolley pass-through; Padded back panel |
Torba HP Renew Executive 16 (6B8Y2AA)
SKU:
122091
Na stanju
147.59KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 300 x 85 x 410 mm |
| Garancija | 12 |
Torba HP Renew Business 14.1 (3E5F9AA)
SKU:
122087
Na stanju
41.78KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 380 x 270 x 52 mm |
| Garancija | 12 |