Prikaz svih 4 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Polyester
TORBA ZA LAPTOP MANHATTAN 15,6”LONDON
SKU:
125777
Na stanju
20.97KM Sa PDV-om| Brend | Manhattan |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 39 x 29 x 5 cm |
| Garancija | 0,39 kg |
TORBA ZA LAPTOP MANHATTAN 17,3” EMPIRE
SKU:
125776
Na stanju
40.63KM Sa PDV-om| Brend | Manhattan |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 42 x 32 x 6.5 cm |
| Garancija | 3 Y |
Torba za laptop MANHATTAN 17,3” Cambridge
SKU:
125775
Na stanju
36.69KM Sa PDV-om| Brend | Manhattan |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 427 x 321 x 66 mm |
| Garancija | 530 gr |
TORBA ZA LAPTOP MANHATTAN 15,6” CAMBRIDGE
SKU:
125774
Na stanju
28.83KM Sa PDV-om| Brend | Manhattan |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 390 x 310 x 60 mm |
| Garancija | 500 g |