Prikaz svih 2 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
128 x 67 x 128 mm
Printer za naljepnice BROTHER PT-P710BT
Na stanju
212.68KM Sa PDV-om
SKU:
124038
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Prenosni |
| Broj stranica za ispis | Termalni, Bluetooth, USB, 0,67 kg |
| Komplet | Prenosni |
| Brzina čitanja | do 24 mm |
| Dimenzije | 128 x 67 x 128 mm |
Uređaj za etiketiranje BROTHER PT-E720BT
Na stanju
306.89KM Sa PDV-om
SKU:
127393
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Prenosni |
| Broj stranica za ispis | Težina: 0,64 kg |
| Komplet | Prenosni |
| Brzina čitanja | 20 mm u sekundi |
| Dimenzije | 128 x 67 x 128 mm |