Prikaz 1–12 od 28 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Tizen
TV SAMSUNG LED 32″ H5002F
SKU:
126880
Na stanju
316.36KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 80 cm (32”) |
| Broj stranica za ispis | 1366 x 768 HD Ready |
| Komplet | 80 cm (32”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 43″ U7022F
SKU:
127122
Na stanju
563.80KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 108 cm (43”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 108 cm (43”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 43″ U8072F
SKU:
126881
Na stanju
575.10KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 108 cm (43”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 108 cm (43”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 43″ U8092F
SKU:
127704
Na stanju
575.10KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 108 cm (43”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 108 cm (43”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
TV SAMSUNG QLED 4K Vision Al 43″ Q7F
SKU:
127129
Na stanju
666.62KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 108 cm (43”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 108 cm (43”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | Quantum HDR, HDR10+ |
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 50″ U8072F
SKU:
126883
Na stanju
681.31KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 126 cm (50”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 126 cm (50”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 55″ U8072F
SKU:
126884
Na stanju
767.18KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 139 cm (55”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 139 cm (55”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
TV SAMSUNG QLED 4K Vision AI 50″ Q7F
SKU:
126891
Na stanju
823.68KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 126 cm (50”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 126 cm (50”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | Quantum HDR, HDR10+ |
TV SAMSUNG QLED 4K Vision AI 50″ Q7F
SKU:
126890
Na stanju
881.30KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 126 cm (50”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 126 cm (50”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | Quantum HDR, HDR10+ |
TV SAMSUNG QLED 4K Vision AI 55″ Q7F
SKU:
126892
Na stanju
902.76KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 139 cm (55”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 139 cm (55”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | Quantum HDR, HDR10+ |
TV SAMSUNG QLED 4K Vision AI 55″ Q7F
SKU:
127370
Na stanju
980.73KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 139 cm (55”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 139 cm (55”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
TV SAMSUNG QLED 4K Vision AI 50″ Q8F
SKU:
126916
Na stanju
990.90KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 126 cm (50”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 126 cm (50”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | Quantum HDR, HDR10+ |