Prikaz 1–12 od 15 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
DA
Shredder Dahle 706,5 listova,P7,60l
SKU:
113626
Na stanju
3,943.19KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 1 x 4,7 mm |
| Broj stranica za ispis | 5 listova |
| Komplet | 1 x 4,7 mm |
| Brzina čitanja | 60 litara |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Shredder Dahle 510L plus,17 listova,P5,100l
SKU:
113902
Na stanju
3,470.01KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 2 x 15 mm |
| Broj stranica za ispis | 17-19 listova |
| Komplet | 2 x 15 mm |
| Brzina čitanja | 100 litara |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Shredder Dahle 606,5 listova,P6,60l
SKU:
113625
Na stanju
3,154.55KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 0,8 x 12 mm |
| Broj stranica za ispis | 5 listova |
| Komplet | 0,8 x 12 mm |
| Brzina čitanja | 60 listova |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Shredder Dahle 410,15 listova,P4, 100l
SKU:
113901
Na stanju
2,839.10KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 4 x 40 mm |
| Broj stranica za ispis | 15-17 listova |
| Komplet | 4 x 40 mm |
| Brzina čitanja | 100 litara |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Shredder Dahle 406, 15 listova,P4,60l
SKU:
113658
Na stanju
1,892.73KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 4 x 40 mm |
| Broj stranica za ispis | 15-17 listova |
| Komplet | 4 x 40 mm |
| Brzina čitanja | 60 litara |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Shredder Dahle 35314,300 listova,ADF,P4, 40l
SKU:
116178
Na stanju
1,735.00KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | P4 |
| Broj stranica za ispis | 4 x 15 mm |
| Komplet | P4 |
| Brzina čitanja | 300 listova |
| Dimenzije | 40 litara |
| Garancija | DA |
Shredder Dahle PaperSafe 23420,10 listova,P5,25l
SKU:
119294
Na stanju
906.94KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 2 x 15 mm |
| Broj stranica za ispis | 10 listova |
| Komplet | 2 x 15 mm |
| Brzina čitanja | 25 litara |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Shredder Dahle PaperSafe 23380,15 listova,P4,25l
SKU:
119293
Na stanju
851.73KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 4 x 12 mm |
| Broj stranica za ispis | 15 listova |
| Komplet | 4 x 12 mm |
| Brzina čitanja | 25 litara |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Shredder Dahle ShredMATIC 35090,90 listova,ADF,P4,23l
SKU:
119027
Na stanju
804.42KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 4 x 12 mm |
| Broj stranica za ispis | 90 listova |
| Komplet | 4 x 12 mm |
| Brzina čitanja | 23l |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Shredder Dahle PaperSafe 23260,12 listova,P4,25l
SKU:
119292
Na stanju
544.16KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 4 x 12 mm |
| Broj stranica za ispis | 12 listova |
| Komplet | 4 x 12 mm |
| Brzina čitanja | 25 litara |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Shredder Dahle PaperSafe 23240,10 listova,P4,25l
SKU:
119291
Na stanju
417.97KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 4 x 12 mm |
| Broj stranica za ispis | 10 listova |
| Komplet | 4 x 12 mm |
| Brzina čitanja | 25 litara |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Shredder Dahle PaperSafe 23140,10 listova,P4,12l
SKU:
119290
Na stanju
283.91KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 5 x 18 mm |
| Broj stranica za ispis | 10 listova |
| Komplet | 5 x 18 mm |
| Brzina čitanja | 12 litara |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |