Prikaz 337–348 od 910 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Kućanski aparati
Zamrzivač ladičar ELECTROLUX 600 NoFrost LUT6NE28U
Na stanju
1,603.75KM Sa PDV-om
SKU:
126718
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Inox |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 186 cm |
| Garancija | 248 kWh |
Sušilica ELECTROLUX EW6D285DE
Na stanju
1,130.40KM Sa PDV-om
SKU:
126636
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 596 x 638 x 850 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |
Sušilica ELECTROLUX EW6D28WE
Na stanju
1,121.89KM Sa PDV-om
SKU:
126634
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | 596 x 638 x 850 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |
Frižider ELECTROLUX sa zamrzivačem SCE819E5TS
Na stanju
2,204.84KM Sa PDV-om
SKU:
126592
| Brend | Electrolux |
|---|
Aparat za kafu DELONGHI ECAM290.85.SBX EX:1
Na stanju
1,295.89KM Sa PDV-om
SKU:
126620
| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 250 |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | Srebrna crna |
| Dimenzije | Doppio+, espresso, filter kafa, cold coffee |
| Garancija | 240 x 440 x 360 mm |
Aparat za kafu DELONGHI ECAM220.50.BG
Na stanju
1,009.94KM Sa PDV-om
SKU:
126619
| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 14 |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | Bež |
| Dimenzije | Kafa, espresso, filter kava, cold coffee |
| Garancija | 240 x 440 x 350 mm |
Štednjak Electrolux LKR64022MK
Na stanju
1,220.45KM Sa PDV-om
SKU:
126593
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |
MAŠINA ZA VEŠ ELECTROLUX EWZF528WE
Na stanju
792.14KM Sa PDV-om
SKU:
126582
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 8 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 8 kg |
| Brzina čitanja | 1200 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | 14min rapid, 30min wash, 60min wash, Anti Allergy Vapour, pamuk, tamna odjeća, osjetljivo, Denim, Eco 40-60, ispiranje, centrifuga/ odvodnja, Sport Wear, sintetika, vuna |