Prikaz 121–132 od 248 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filter cijena
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Fotoaparati
Fotoaparat CANON EOS R10 BODY
Šifra artikla:
122320
Na lageru
1,895.59KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | Ne |
Fotoaparat CANON R50 RFS18-45 + RFS55-210 IS STM
Šifra artikla:
122310
Na lageru
2,069.16KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R6 Mark II Body
Šifra artikla:
121968
Na lageru
4,598.51KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | https://www.canon.ba/cameras/eos-r6-mark-ii/ |
| Broj stranica za ispis | iznad 24 mil pixela |
| Komplet | https://www.canon.ba/cameras/eos-r6-mark-ii/ |
| Brzina čitanja | 24.2 |
| Dimenzije | 7,6 cm (3,0″) |
| Garancija | 4K |
Fotoaparat CANON R6 II + RF 24-105mm F4-7.1 IS STM
Šifra artikla:
121967
Na lageru
5,321.35KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24.2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,6 cm (3,0″) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | dodatno 6K RAW video snimanja |
Fotoaparat CANON R6 Mark II + RF24105 L
Šifra artikla:
121966
Na lageru
6,707.35KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24.2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,6 cm (3,0″) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | dodatno 6K RAW video snimanja |
LED Ring HAMA Spot Light Steady 120 II
Šifra artikla:
121820
Na lageru
126.76KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | LED svjetlo sa 160 LED-ova, USB-A priključak dužine 290cm, 10 načina podešavanja svjetla, sa Bluetooth okidačem, |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | LED svjetlo sa 160 LED-ova, USB-A priključak dužine 290cm, 10 načina podešavanja svjetla, sa Bluetooth okidačem, |
Fotoaparat CANON R7 RF-S 18-150 IS STM
Šifra artikla:
121808
Na lageru
3,659.85KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 32,5 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R10 + RF-S 18-150 IS STM
Šifra artikla:
121787
Na lageru
2,625.27KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R7 BODY
Šifra artikla:
121785
Na lageru
3,023.81KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 32,5 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,6 cm (3,0″) |
| Dimenzije | 4K |
| Garancija | RF |
Ruksak za kameru Hama “Matera” 200, crna
Šifra artikla:
121460
Na lageru
140.46KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 300 x 140 x 350 mm |
| Broj stranica za ispis | 2 godine |
| Komplet | 300 x 140 x 350 mm |
Ruksak za kameru Hama “Matera” 160 crna
Šifra artikla:
121459
Na lageru
138.18KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 2 godine |
| Komplet | 2 godine |