Prikaz 13–24 od 248 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filter cijena
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Fotoaparati
Stabilizator HOHEM iSteady M6 Kit Black
Šifra artikla:
127443
Na lageru
599.51KM Sa PDV-om| Brend | Hohem |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | Kapacitet baterije: 2600mAh 7.4V / 19.24Wh; Trajanje baterije: Do 18 sati; Vrijeme punjenja: 3 sata (5V/2A) |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 12 mjeseci |
Stabilizator HOHEM iSteady M7 Black
Šifra artikla:
127442
Na lageru
849.30KM Sa PDV-om| Brend | Hohem |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | Težina: Gimbal – 629 g (± 5 g), Stativ – 118,5 g; Potrošnja energije: 1,8 W; Vrijeme punjenja: 3 sata |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 12 mjeseci |
Fotoaparat CANON R50 BK+RF-S18-45 S+BAG+SD
Šifra artikla:
127090
Na lageru
1,896.73KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R100 + RFS18-45+RF75-300
Šifra artikla:
127089
Na lageru
1,479.93KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | Pribl. 24,1 megapiksela |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R50 BK+RF-S18-45+RF75-300
Šifra artikla:
127088
Na lageru
1,951.54KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Objektiv CANON RF70-200mm F2.8 L IS USM Z BK
Šifra artikla:
126849
Na lageru
7,963.75KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | tele |
| Broj stranica za ispis | 2.8 |
| Komplet | tele |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | RF |
| Garancija | 88,5 x 199 |
OBJEKTIV CANON RF 45MM F1.2 STM
Šifra artikla:
126853
Na lageru
1,051.71KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | fiksni |
| Broj stranica za ispis | širokokutni |
| Komplet | fiksni |
| Brzina čitanja | 1.2 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | 67mm |
Fotoaparat CANON R6 Mark III Body V5
Šifra artikla:
126852
Na lageru
6,110.42KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 32.5 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 7,6 cm (3,0″) |
| Komplet | 32.5 mil pixela |
| Brzina čitanja | WiFi/Bluetooth |
| Dimenzije | 4K |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R6III V5 RF24-105MM STM
Šifra artikla:
126851
Na lageru
6,952.01KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 32.5 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 7,6 cm (3,0″) |
| Komplet | 32.5 mil pixela |
| Brzina čitanja | WiFi/Bluetooth |
| Dimenzije | 4K |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R6 III V5 RF24-105MM USM
Šifra artikla:
126850
Na lageru
8,932.10KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 32,5 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 7,6 cm (3,0″) |
| Komplet | 32,5 mil pixela |
| Brzina čitanja | WiFi/Bluetooth |
| Dimenzije | 4K |
| Garancija | DA |