Prikaz 133–144 od 254 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Fotoaparati
Fotoaparat CANON R10 + RF-S 18-150 IS STM
Na stanju
2,625.27KM Sa PDV-om
SKU:
121787
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R7 BODY
Na stanju
3,023.81KM Sa PDV-om
SKU:
121785
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 32,5 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,6 cm (3,0″) |
| Dimenzije | 4K |
| Garancija | RF |
Ruksak za kameru Hama “Matera” 200, crna
Na stanju
140.46KM Sa PDV-om
SKU:
121460
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 300 x 140 x 350 mm |
| Broj stranica za ispis | 2 godine |
| Komplet | 300 x 140 x 350 mm |
Torba za kamer Hama “Matera” 130, crna
Na stanju
54.81KM Sa PDV-om
SKU:
121457
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 20 x 10,5 x 16,5 cm |
| Broj stranica za ispis | 2 godine |
| Komplet | 20 x 10,5 x 16,5 cm |
Torba Hama “Matera”, 110, Crna
Na stanju
47.96KM Sa PDV-om
SKU:
121456
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 15,5x10x13 cm |
| Broj stranica za ispis | 2 godine |
| Komplet | 15,5x10x13 cm |
OBJEKTIV CANON RF50mm f/1.8 STM
Na stanju
428.22KM Sa PDV-om
SKU:
121200
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | fiksni |
| Broj stranica za ispis | standardni |
| Komplet | fiksni |
| Brzina čitanja | 1.8 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | 69,2 x 40,5 |