Prikaz 193–204 od 254 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Fotoaparati
STATIV HAMA STAR 62
Na stanju
55.95KM Sa PDV-om
SKU:
117128
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | 3D: 3-Way Head, 3 Sections (2x Extendible), Geared Centre Column via Crank, max nosivost 4 kg, max.visina 160cm, |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | min.visina 64cm, težina 1500g, materijal aluminium |
| Dimenzije | 24 |
TORBA HAMA PITTSBURGH ZA KAMERU, 135, CRNA
Na stanju
61.66KM Sa PDV-om
SKU:
116884
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Torbice |
| Broj stranica za ispis | Unutarnje dimenzije:23 x 10.5 x 14 cm, 470 g, |
| Komplet | Torbice |
| Brzina čitanja | 24 M |
Hama “Flex” Tripod for Smartphone and GoPro, 26 cm
Na stanju
31.98KM Sa PDV-om
SKU:
116474
| Brend | HAMA |
|---|
Stativ BRAUN LightWeight 160S
Na stanju
78.51KM Sa PDV-om
SKU:
116425
| Brend | Braun Photo Technik |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | maks: 160cm; min: 57cm; torba uključena |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | , težina 1200g; nosivost: 5kg |
| Dimenzije | 12 mjeseci |
Stativ BRAUN LightWeight 145S
Na stanju
71.37KM Sa PDV-om
SKU:
116424
| Brend | Braun Photo Technik |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | maks: 145cm; min: 51cm; torba uključena |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | , težina 900g, maks kap, 3,5kg |
| Dimenzije | 12 mjeseci |
Stativ BRAUN LightWeight 130S
Na stanju
64.23KM Sa PDV-om
SKU:
116423
| Brend | Braun Photo Technik |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | maks: 135cm; min 48cm, torba uključena |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 12 mjeseci |
Stativ BRAUN LightWeight BLT 100S
Na stanju
22.84KM Sa PDV-om
SKU:
116422
| Brend | Braun Photo Technik |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | maks: 110 cm; min: 40 cm, torba uključena |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | , težina: 500 g; nosivost: 2 kg |
| Dimenzije | 12 mjeseci |
Stativ BRAUN LightWeight 3001S
Na stanju
67.09KM Sa PDV-om
SKU:
116420
| Brend | Braun Photo Technik |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | maks: 157cm; min: 55cm; torba uključena |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | , težina 1100g; nosivost: 5kg |
| Dimenzije | 12 mjeseci |
Stativ HAMA POCKET za mobitel
Na stanju
25.12KM Sa PDV-om
SKU:
116058
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | maksimalna visina stalka: 20cm |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | 24 |
RUKSAK HAMA MIAMI ZA KAMERU, 190, CRNA
Na stanju
90.21KM Sa PDV-om
SKU:
115874
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Torbice |
| Broj stranica za ispis | Unutarnje dimenzije: 27 x 12 x 34 cm, Težina: 950g, Materijal: Polyester |
| Komplet | Torbice |
| Brzina čitanja | 24 |