Prikaz svih 11 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Mali kućanski aparati
Štapni usisivač SAMSUNG VS80F28DGS/GE
Na stanju
2,140.35KM Sa PDV-om
SKU:
126957
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | 280 W |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Razina buke: 87 dBA |
| Dimenzije | Vrijeme punjenja: 210 min |
| Garancija | 9.1 kg |
Štapni usisivač SAMSUNG VS80F28DFP/GE
Na stanju
1,808.17KM Sa PDV-om
SKU:
126956
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | 280 W |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Kapacitet spremnika za prašinu: 0,5 l |
| Dimenzije | Vrijeme punjenja: 210 minuta; Broj načina čišćenja: 5; Razina buke: 87 dBA |
| Garancija | 8,9 kg |
Štapni usisivač SAMSUNG VS20C852FTB/GE
Na stanju
1,209.49KM Sa PDV-om
SKU:
126962
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | 210 W |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Digitalni inverterski motor; Razina buke: 86 dBA |
| Dimenzije | Odvojiva baterija; Vrijeme punjenja: 210 min |
| Garancija | 2,43 kg |
Štapni usisivač SAMSUNG VS20B75ACR5/GE
Na stanju
873.67KM Sa PDV-om
SKU:
126961
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | 200 W |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Digitalni inverterski motor; Razina buke: 86 dBA |
| Dimenzije | Odvojiva baterija; Vrijeme punjenja 210 min; Periv spremnik za prašinu |
| Garancija | 2.6 kg |
Štapni usisivač SAMSUNG VS15A6031R1/GE
Na stanju
556.08KM Sa PDV-om
SKU:
126960
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | 150 W |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Razina buke: 86 dBA; Kapacitet spremnika za prašinu: 0.8 L |
| Dimenzije | Odvojiva baterija; Vrijeme punjenja 210 min; Periv spremnik za prašinu |
| Garancija | 2,3 kg |
Mikrovalna pećnica SAMSUNG MG23K3523AK/E2
Na stanju
307.85KM Sa PDV-om
SKU:
126978
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi + roštilj |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 23 l |
| Dimenzije | 800 W |
| Garancija | 275 x 392 x 489 mm |
Mikrovalna pećnica SAMSUNG MS23K3614AW/E2
Na stanju
273.78KM Sa PDV-om
SKU:
127534
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 23 l |
| Dimenzije | 800 W |
| Garancija | 6 |
Mikrovalna pećnica SAMSUNG MS23K3515AS/E2
Na stanju
233.62KM Sa PDV-om
SKU:
126959
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 23 l |
| Dimenzije | 800 W |
| Garancija | srebro |
Usisivač SAMSUNG VCC4550V36/BOL
Na stanju
158.18KM Sa PDV-om
SKU:
127403
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Posuda |
| Broj stranica za ispis | 360 W |
| Komplet | Posuda |
| Brzina čitanja | Kapacitet spremnika za prašinu: 1.3 l; Klasa energetske efikasnosti: D |
| Dimenzije | Buka: 86 dBA; Boja: plava |
| Garancija | 4.3 kg |