Prikaz 181–192 od 483 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Mali kućanski aparati
Mikrovalna pećnica SAMSUNG MS23K3614AW/E2
Na stanju
273.78KM Sa PDV-om
SKU:
127534
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 23 l |
| Dimenzije | 800 W |
| Garancija | 6 |
Aparat za kafu DELONGHI ECAM450.86.T EX:4 Eletta Explore
Na stanju
2,889.90KM Sa PDV-om
SKU:
127479
| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 300g |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | 1,8l |
| Dimenzije | 14 |
| Garancija | cappuccino, latte macchiato |
Usisivač SAMSUNG VCC4550V36/BOL
Na stanju
158.18KM Sa PDV-om
SKU:
127403
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Posuda |
| Broj stranica za ispis | 360 W |
| Komplet | Posuda |
| Brzina čitanja | Kapacitet spremnika za prašinu: 1.3 l; Klasa energetske efikasnosti: D |
| Dimenzije | Buka: 86 dBA; Boja: plava |
| Garancija | 4.3 kg |
Aparat za kafu DELONGHI EC9455.M EX:2 La Specialista Touch
Na stanju
2,426.00KM Sa PDV-om
SKU:
127369
| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 1,8 L |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | Metal |
| Dimenzije | 319 x 400 x 367 mm |
Aparat za kafu DELONGHI ECAM220.80.SB EX:1
Na stanju
1,181.82KM Sa PDV-om
SKU:
127368
| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 250 g |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | 1,8 l |
| Dimenzije | 14 porcija |
| Garancija | 240 x 350 x 440 mm |
Mikrovalna pećnica SEVERIN 10007763000 2u1
Na stanju
514.10KM Sa PDV-om
SKU:
127347
| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi + roštilj |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 25 l |
| Dimenzije | 900 W |
| Garancija | Crna, srebrna |
Mikrovalna pećnica SEVERIN 10007762000 2u1 sa roštiljem
Na stanju
418.28KM Sa PDV-om
SKU:
127346
| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi + roštilj |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 20 L |
| Dimenzije | 1000 W |
| Garancija | Crna, srebrna |
Mikrovalna pećnica SEVERIN 10007770000
Na stanju
231.19KM Sa PDV-om
SKU:
127345
| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 20 L |
| Dimenzije | 700 W |
| Garancija | 5 |
Usisivač ELECTROLUX ECGC21-2CB, sa spremnikom
Na stanju
149.67KM Sa PDV-om
SKU:
127054
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Posuda |
| Broj stranica za ispis | 135 W |
| Komplet | Posuda |
| Brzina čitanja | Glasnoća: 77 dB(A) |
| Dimenzije | DuŽina kabla: 4.5 m |
| Garancija | 5.08 |