Prikaz 349–360 od 470 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Mali kućanski aparati
Mlin za kafu DELONGHI KG210
SKU:
124251
Na stanju
135.37KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 90 g |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 130 x 250 x 110 mm |
Aparat za kafu DELONGHI ICM 2.1B
SKU:
124250
Na stanju
123.20KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 1,25 l |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 210 x 260 x 350 mm |
Aparat za kafu DELONGHI ECOV311.BK
SKU:
124248
Na stanju
465.43KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 1,4 l |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 255 x 315 x 290 mm |
Aparat za kafu DELONGHI ECO311.BK
SKU:
124247
Na stanju
441.09KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 1,4 l |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 260 x 315 x 290 mm |
Aparat za kafu DELONGHI EC260.W
SKU:
124245
Na stanju
337.66KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 1l |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | Bijela |
| Dimenzije | 205 x 285 x 343 mm |
Aparat za kafu DELONGHI EC230.BK
SKU:
124244
Na stanju
275.30KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 1l |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 205 x 285 x 343 mm |
Aparat za kafu DELONGHI ECAM350.15.B
SKU:
124243
Na stanju
1,142.27KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 300 g |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | 1,8l |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 236 x 348 x 429 mm |
Aparat za kafu DELONGHI ECAM22.115.B
SKU:
124242
Na stanju
946.06KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 250 g |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | 1,8l |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 230 x 340 x 430 mm |
Usisivač Electrolux EEG43WR na vrećice
SKU:
124209
Na stanju
180.09KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Vrećica |
| Broj stranica za ispis | 185 W |
| Komplet | Vrećica |
| Brzina čitanja | Integrirani dodaci: 2u1 pukotine na tkanini za tapeciranje, četka za prašinu |
| Dimenzije | Ispušni filter: Washable H12 filter |
| Garancija | 5,3 |
Aparat za kafu DELONGHI ECAM450.86.T
SKU:
123908
Na stanju
2,889.90KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 300g |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | 1,8l |
| Dimenzije | 14 |
| Garancija | cappuccino, latte macchiato |
Aparat za kafu DELONGHI Magnifica Start ECAM220.20.W
SKU:
123935
Na stanju
962.79KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 250g |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | 1,8l |
| Dimenzije | 14 |
| Garancija | DA |