Prikaz 61–72 od 472 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Mali kućanski aparati
Aparat za kafu DELONGHI EC9255.M La Specialista Arte Evo
Na stanju
1,695.92KM Sa PDV-om
SKU:
125016
| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 1,7l |
| Broj stranica za ispis | silver |
| Komplet | 1,7l |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 285x365x400 |
USISIVAČ ELECTROLUX EB31C1UG, SA VREĆICOM
Na stanju
187.38KM Sa PDV-om
SKU:
124840
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Vrećica |
| Broj stranica za ispis | 750W |
| Komplet | Vrećica |
| Brzina čitanja | Predstavljamo novi Bagged Cleaner 300 – naš najučinkovitiji usisavač do sada, snažno uklanja prašinu sa svakim pokretom |
| Dimenzije | DustPro™ nastavak: Nevjerojatno svestrani DustPro™ nastavak pomaže da postignete odlične rezultate. |
Aparat za kafu DELONGHECOV311.BG
Na stanju
451.74KM Sa PDV-om
SKU:
124830
| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 1,4 l |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 255 x 315 x 290 mm |
Aparat za kafu DELONGHI ECAM22.115.B+šoljice
Na stanju
965.84KM Sa PDV-om
SKU:
124761
| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 250 g |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | 1,8l |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 230 x 340 x 430 mm |
Filter za usisivače Electrolux EF112B
Na stanju
49.89KM Sa PDV-om
SKU:
124468
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/accessories/accessory/ef112b/ |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/accessories/accessory/ef112b/ |
Usisivač Electrolux EC41-2SW, sa posudom
Na stanju
172.78KM Sa PDV-om
SKU:
124465
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 24 M |
| Broj stranica za ispis | 310 x 415 x 350 mm |
| Komplet | 24 M |
| Brzina čitanja | 210 W |
| Dimenzije | 6,88 kg |
Aparat za kafu DELONGHI EC201CD.B
Na stanju
288.99KM Sa PDV-om
SKU:
124260
| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 1l |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 240 x 312 x 270 mm |