Prikaz 493–504 od 945 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Kućanski aparati
Sušilica SAMSUNG DV90DG52A0AELE
SKU:
127700
Na stanju
1,480.84KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | C |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Frižider SAMSUNG sa zamrzivačem RB34C602ES9/EK
SKU:
127644
Na stanju
1,129.19KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Refined Inox |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 185,3 cm |
| Garancija | 114 l |
Štapni usisivač ELECTROLUX EP72AB21UG
SKU:
127619
Na stanju
536.61KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | 85 W |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Nivo buke: 80 dB(A) |
| Dimenzije | Vrijeme punjenja baterije: 4,5 sati |
| Garancija | 2,29 kg |
Štapni usisivač ELECTROLUX EP72UB21SW
SKU:
127618
Na stanju
498.89KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | Boja: Shell White; Nivo buke: 80 dB(A) |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Vrijeme punjenja baterije (sati): 4.5 |
| Dimenzije | 250 x 250 x 1090 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |
Aparat za kafu DELONGHI ECAM290.83.TB EX:1
SKU:
127642
Na stanju
1,201.59KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 250 g |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | 1,8 l |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |
Frižider ELECTROLUX ENT6MD19S3
SKU:
127613
Na stanju
1,825.20KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | D |
| Dimenzije | 188,4 cm; ugradbena 189,4 cm |
| Garancija | 61 l |
Ugradbena pećnica ELECTROLUX KOEBP39Z
SKU:
127612
Na stanju
1,499.10KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 71 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | DA |
Mašina pranje i sušenje veša ELECTROLUX EW7W4492E
SKU:
127609
Na stanju
1,366.47KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 5 kg |
| Dimenzije | A |
| Garancija | Ne |
Mašina za veš ELECTROLUX EW6F2282E
SKU:
127608
Na stanju
812.83KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 8 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 8 kg |
| Brzina čitanja | 1200 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |