Prikaz 97–108 od 315 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Miševi
Asus ROG GLADIUS III CORE, gaming miš, žičani, crni
Na stanju
96.45KM Sa PDV-om
SKU:
90MP04E0-BMUA00
Asus ROG Strix Impact IIIwireless gaming miš, crni
Na stanju
170.23KM Sa PDV-om
SKU:
90MP03D0-BMUA00
MIŠ HAMA EMW-500 ERGONOMSKI, WIRELESS
Na stanju
45.86KM Sa PDV-om
SKU:
127542
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | bežična |
| Broj stranica za ispis | veliki (iznad 10 cm) |
| Komplet | bežična |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Optički |
| Garancija | 6 Buttons incl. Scroll Wheel |
Miš HAMA EMC-500 ergonomski,žični
Na stanju
32.76KM Sa PDV-om
SKU:
127541
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žična |
| Broj stranica za ispis | veliki (iznad 10 cm) |
| Komplet | žična |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Optički |
| Garancija | 6 Buttons incl. Scroll Wheel |
MIŠ HAMA MC-200 OPTIČKI, CRNI
Na stanju
10.49KM Sa PDV-om
SKU:
127540
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | 1000 dpi |
| Dimenzije | 3 Buttons incl. Scroll Wheel |
| Garancija | 1,5m |
Miš HAMA AMW-200 wireless, optički
Na stanju
12.45KM Sa PDV-om
SKU:
127539
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | crno-siva |
| Garancija | 6.1 x 10.6 x 3.7 cm |
Miš + tastatura PORT 911252SLO
Na stanju
71.01KM Sa PDV-om
SKU:
127362
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički senzor |
| Dimenzije | do 1600 DPI |
| Garancija | crna |
Miš + tastatura PORT 911251SLO
Na stanju
61.26KM Sa PDV-om
SKU:
127361
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | mali (do 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | mali (do 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički senzor |
| Dimenzije | 800 DPI, 1200 DPI i 1600 DPI |
| Garancija | crna |
Miš + tastatura PORT 911250SLO
Na stanju
47.33KM Sa PDV-om
SKU:
127360
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | mali (do 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | mali (do 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički senzor |
| Dimenzije | 1000 dpi |
| Garancija | crna |
Miš ASUS WT425, bežični, Crno-sivi
Na stanju
40.38KM Sa PDV-om
SKU:
127289
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 DPI do 1600 DPI |
| Garancija | bijeli |
Miš ASUS WT425, bežični, Srebreni
Na stanju
40.38KM Sa PDV-om
SKU:
127288
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 DPI do 1600 DPI |
| Garancija | bijeli |
Miš ASUS WT425, bežični, Sivi
Na stanju
40.38KM Sa PDV-om
SKU:
127284
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 DPI do 1600 DPI |
| Garancija | bijeli |