Prikaz 133–144 od 435 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
MREŽNA OPREMA
Ip Kamera Reolink serija P340 4K, Zunanja, 12MP, noćni vid u boji, Bullet POE
Na stanju
169.13KM Sa PDV-om
SKU:
125819
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu POE sigurnosna kamera |
| Broj stranica za ispis | 12MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu POE sigurnosna kamera |
| Brzina čitanja | 4512×2512 |
| Dimenzije | Fiksna |
| Garancija | PoE IEEE 802.3af, 48V aktivno, DC 12,0 V?1 A, <12 W |
IP Kamera Reolink P830 4K, 8MP, automatsko pracenje, 355o Pan & 90o Tilt, POE
Na stanju
229.97KM Sa PDV-om
SKU:
125813
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu POE sigurnosna kamera |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu POE sigurnosna kamera |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | PTZ |
| Garancija | PoE IEEE 802.3af, 48V aktivno, DC 12,0 V?1 A, <12 W |
IP Kamera Reolink ColorX serija P324 5MP PoE
Na stanju
104.65KM Sa PDV-om
SKU:
125808
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | 5 MP |
| Broj stranica za ispis | 2560 x 1920 |
| Komplet | 5 MP |
| Brzina čitanja | Fiksna |
| Dimenzije | LAN |
| Garancija | Indoor/Outdoor |
IP Kamera Reolink ColorX serija P320 5MP PoE
Na stanju
104.65KM Sa PDV-om
SKU:
125805
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu POE sigurnosna kamera |
| Broj stranica za ispis | 5 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu POE sigurnosna kamera |
| Brzina čitanja | 2560 x 1920 |
| Dimenzije | Fiksna |
| Garancija | PoE IEEE 802.3af, 48V aktivno, DC 12,0 V?1 A, <12 W |
Razvodna kutija Reolink, zastita za kablove D20W
Na stanju
35.28KM Sa PDV-om
SKU:
125804
| Brend | Reolink |
|---|
Kabl Reolink USB-C 4.5m, produzni za solarni panel
Na stanju
10.35KM Sa PDV-om
SKU:
125801
| Brend | Reolink |
|---|
Router DLINK N300 Smart Router R03/E
Na stanju
85.18KM Sa PDV-om
SKU:
125685
| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | https://www.youtube.com/watch?v=5Waa9BEtbo4 |
| Broj stranica za ispis | Smart Router |
| Komplet | https://www.youtube.com/watch?v=5Waa9BEtbo4 |
| Brzina čitanja | IEEE802.11n/g/b,IEEE802.3u/b,IEEE802.11k/v |
| Dimenzije | 4 |
| Garancija | Vanjske |